آخرین اخبار از ستادهای انتخاباتی رئیسی و قالیباف ؛ از کودتای پدرخوانده های اصولگرا علیه رئیسی با ارسال نامه به رهبری تا شروط قالیباف برای نامزدی

شنیده ها

آیا نامه برخی سیاسیون و فرماندهان به رهبری برای عدم کاندیداتوری رئیسی صحت دارد؟ / کودتای پدرخوانده های اصولگرا علیه ابراهیم رئیسی

متنی با عنوان «نامه برخی سیاسیون و فرماندهان نظامی به رهبری برای نامزد نشدن ابراهیم رییسی»، در بستر فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

شنیده ها می‌گویند: با این که چند روز از ارائه نامه با امضا این افراد مطرح به رهبری می گذرد اما وی هیچ عکس العملی نسبت به آن نداشته است.

شنیده شده جمعی که نامه را امضا کرده اند معتقدند بهترین فرد برای نامزدی از جبهه اصولگرا در این برهه «محمد باقر قالیباف» است و با توجه مشارکت پایین در انتخابات می تواند این بار رییس جمهور شود و نیاز به حضور ابراهیم رییسی نیست.

گویا «حداد عادل» به عنوان دبیر شورای ائتلاف از امضا کنندگان شاخص این نامه بوده و نام فرماندهان نظامی محفوظ است.

این نامه به دفتر سردار سلامی نیز فرستاده شده ولی فرمانده کل سپاه محتوای نامه را درست ارزیابی نکرده و امضا نکرده است.

تسنیم خبر داد: یکی از اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن رد این شایعه تاکید کرده است که این خبر از اساس کذب بوده و نه چنین نامه‌ای وجود داشته و نه رئیس یا اعضای شورای ائتلاف چنین چیزی امضا کرده‌اند

شیوه کمپین انتخاباتی رئیسی لو رفت ، او محور اصلی اخبار انتخاباتی اصولگرایان شده

سیدابراهیم رییسی، محور و موضوع اصلی اخبار انتخاباتی اصولگرایان شده است. ولی با این روش درباره او ابهام‌آفرینی و سعی می‌کنند که به این ترتیب فضای انتخابات را به سود او مدیریت کرده و با جهت‌دهی نگاه افکار عمومی به رییسی، حتی او را پیشاپیش، پیروز انتخابات جلوه دهند.

در این بین رییسی و نزدیکانش نیز هوشمندانه سکوت کرده‌اند و با این سکوت به این ابهام دامن می‌زنند. جالب آنکه برخی اصولگرایان اذعان دارند که این شیوه، شیوه‌ای است برای گرم کردن تنور انتخابات.

خبرسازی علیه کاندیداهای اصولگرا به نفع رئیسی ، ستادها در حالت نیمه تعطیل

برخی از کانالهای حامی رئیسی خبر دادند که ستادهای انتخاباتی نامزدهای اصولگرا به حالت نیمه تعطیل در آمده است.

بر اساس این خبر پس از انتشار اخباری مبنی بر قطعی شدن نامزدی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ، منابع خبری در ستاد چند کاندیدای مطرح اصولگرا گفته‌اند فعالیت ستادهای انتخاباتی نامزدهای اصولگرا به حالت نیمه تعطیل در آمده است.

رونمایی از سه شرط عجیب قالیباف برای اینکه نامزد نهایی اصولگرایان باشد

۳ شرط قالیباف برای اینکه نامزد نهایی اصولگرایان باشد:

۱- رئیسی نیاید

۲- رسما اعلام شود پرونده عیسی شریفی به او مرتبط نیست

۳- در انتخابات هیات رئیسه مجلس هم کاندیدا شود