آصفری هم نظر «ترامپ» را تایید کرد/ انفجاری که در لبنان صورت گرفته کاملا مشکوک است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ نماینده مجلس ضمن بیان اینکه حادثه شب گذشته بیروت مشکوک است از احتمال دست داشتن اسراییل در این حادثه گفت.

محمدحسن آصفری با اشاره به حادثه شب گذشته در بیروت، گفت: حادثه شب گذشته لبنان مشکوک است، نیاز است به طور جدی مورد بررسی قرار بگیرد.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه امروزاسراییل به دنبال این است که طرح ترامپ را اجرایی و عملیاتی کند، به نظر می رسد این اسراییل با انجام اقداماتی در تلاش است تا افکار عمومی دنیا نسبت به اجرای طرح خیانت بار ترامپ در منطقه فلسطین خنثی و موضوع به دست فراموشی سپرده شود تا بتوانند به صورت چراغ خاموش  طرح را عملیاتی کنند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس اظهار داشت: اتفاقی که در لبنان صورت گرفته است کاملا مشکوک و نیاز به بررسی و دقت دارد، امیدواریم مسایل و موارد حادثه به طور دقیق روشن شود و دولت لبنان باید به دنبال آن باشد تا مقصر حادثه مشخص شود.

گفتنی است شب گذشته «دونالد ترامپ» هم انفجار مهیب پایتخت لبنان را ناشی از «حمله» احتمالی از طریق انفجار بمب خوانده بود. ادعای که ساعتی پس از انتشار آن توسط فرماندهای آمریکایی رد شد.