آقای توکلی! حالا چرا سعادت آباد؟

✍️محمد مهاجری

دکتراحمدتوکلی در مصاحبه ای که امروز روزنامه اعتماد آن را چاپ کرده، گفته است ۳۰ سال قبل ۳۰۰۰ متر زمین از بنیاد گرفته تا در آن مدرسه ای بسازد که دانش آموزان مستضعف هم بتوانند بعد از تحصیل در این مدرسه به دانشگاه راه یابند.

برادر عزیز مومن انقلابی دلسوز طرفدار مستضعفین! شما که نیت تان خیر بود و به فکر بچه های مستضعف بودید چرا به جای سعادت آباد که همان ۳۰ سال پیش هم فقیرنشین نبود، در نازی آباد یا عبدل آباد یا مسگرآباد مدرسه نساختید؟

اگر بجای شما، یک کارگزارانی، اصلاح طلب و نظایر آن همین مقدار زمین گرفته بود، در این ۳۰ سال ۳۰ هزار بار حیثیتش را سر چوب نمی کردیم ما اصولگراها؟

به قول آقای قالیباف”گذشته ها گذشته”. دیگر نه آن زمین قابل برگشت است و نه می شود در باره اش حرف زد. اما آیا ممکن است بفرمایید در مدرسه تان چند دانش آموز مستضعف درس خواندند و به دانشگاه رفتند؟ قاعدتا نباید از ذکر اسامی شان ابایی داشته باشید ، چون مستضعف بودن نه جرم است و نه دارای بار منفی ارزشی.

من واقعا با مدرسه داشتن حتی با پول ملت حتی در سعادت آباد مشکلی ندارم. تنگ نظر هم نیستم. بخصوص در وادی فرهنگ. اما اینها با شعارهای شما نمی خواند.

One thought on “آقای توکلی! حالا چرا سعادت آباد؟

  • مرداد ۲۷, ۱۳۹۹ در t ۲:۵۳ ق٫ظ
    Permalink

    مهاجری ایرانیِ مسلمانِ متعهد، پاک،حقگو،حق خواه ومردمی
    حدادعادل(ملیجک) بی دین ،ناپاک، اختلاسگر،وقیح وضدمردمی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.