آقای خامنه ای سلام ؛ این روزها به لطف خدا در سلامت کامل به سر میبرید

 

 

✍️ مطهره کاویانی

 

خدا رو شکر که حالتان خوب است . به یاد دارم چند سال پیش جسم علیلی داشتید اما این روزها به لطف خدا در سلامت کامل به سر میبرید این را میشود از سخنرانی های طولانی شما در مسائل و امور مختلف اعم از مسائلی که به شما مربوط میشود یا نمیشود فهمید .

فکر میکنم همین چند هفته پیش بود که در مورد سند ۲۰۳۰ ساعتها در افشانی کردید و گفتید ما احتیاجی به تعلیم و تربیت و روش آموزشی دنیا و کشورهای پیشرفته نداریم . آری به عقیده من هم همینطور است . چه نیازی به آموزش های ممالک غربی و پیشرفته ؟ ما همین که حیا و نجابت را یاد بگیریم کافیست ! همین که دهانمان را ببندیم تا هر کس هر بلایی که دلش خواست سرمان بیاورد کافیست . بازی گرگم به هوا را خوب یادمان دادند . دخترها به هوا باشند و پسر ها هم گرگ . دخترها فرار کنند و پسر ها در پی آنها

جناب حضرت آقا باید از همینجا تشکر ویژه ای از شما و نظرات سازنده تان بکنیم , به هر حال چه کسی بهتر از شما میداند سعید طوسی یک قدیسه طیب و طاهر است که صرفا به دلیل ارتقاع سطح کیفی آموزش قران به آن کودکان طفل معصوم تجاوز کرد . چه کسی بهتر از شما سعید مرتضوی را میشناسد و میداند او مرد عدالت است و همچون شیشه پاک و زلال . شیشه شیشه است دیگر چه فرقی میکند شیشه نوشابه باشد یا ….
اما ایکاش به جای نظر دادن در مورد دوچرخه سواری خانمها در مورد چرخه تجاوز هم یک صحبت کوتاهی ما را میهمان آن کلام نافذتان بگردانید . داستان آتنا را که شنیده اید ؟؟؟ البته من هم موافقم که اگر نامش آتنا نبود شاید این اتفاق برایش نمی افتاد ! آن یکی هم که خب افغانی بود و … بگذریم …

البته بنده به نوبه خود روش تربیتی کشورهای غربی را رد میکنم چه معنی دارد بچه ها بفهمند از کجا آمده اند ؟ همین که لک لک ها را درست بدارند کافیست . چه دلیلی دارد مملکت اینقدر آگاه شود که بچه ها از کودکی دلایل مراقبت از خود را بدانند ؟؟ عمو سعید ها را باید دوست داست ….

 

اصلا ببخشید وقتتان را گرفتم باید از ابتدا برای مادر های با حیا و پدر های غیرتی مینوشتم ، شما را به خدا کنار بگذازید این طرز فکر های گندیده و پوسیدتان را !دوره یوسف و فرار و پیراهن پاره تمام شد ! مردی که سنش به ۲۰-۳۰-۴۰ برسد اما توانایی اداره کردن یک خانواده را نداشته باشد میل جنسی اش را نه از بینی میتواند فین کند و نه از دهان تف . پریز های برق هم خطر برق گرفتگی را افزایش میدهند ! یک بار نماز دو بار استغفار سه بار سرکوب برای بار چهارم دیوانه میشوند . آدمها را میگویم ! اصلا چه کسی گفته اگر کسی شهوتش را سرکوب کند انسان خوبی است ؟؟؟؟؟؟؟ کدام احمق ؟؟ میل جنسی سرکوب شده آدم را روانی میکند بیمار میکند . بیمارستاتها و تیمارستانها را پر میکند . ما مسئول بر طرف کردن نیاز آنها نیستم اما مسئول محافظت از خودمان چرا !!!

به فرزندانتان بیاموزید عمو سعید ها قابل اعتماد نیستند چون جامعه آنها را تبدیل به یک بیمار جنسی کرده است .

.
.
.
.
.
.
خانه ای که مستراح نداشته باشد در گوشه آشپزخانه اش هم ….