آقای گنجی اکانت فیک یعنی مزدور و مواجب‌بگیر!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – ✍️امید فراغت

عبدالله‌گنجی، مدیر مسئول روزنامه نزدیک به سپاه از به اصطلاح انقلابیون درخواست کرده به صورت فیک به میدان نیایند چرا که فیک جز تخریب، آورده‌ دیگری ندارد!

البته ایشان باید بپذیرند هویت مزدورها فیک بوده و دلیل اصلی این است که مواجب بگیر هستند و نکته مهم‌تر این‌که اعتقادشان با عملکرد‌شان یکی نیست چرا که می‌دانند اگر هویت‌شان مشخص بشود عملکردشان در بطن جامعه آنان را رسوای عام و خاص خواهد کرد و بخاطر توهین‌ها و اتهامات باید مجازات بشوند.

آقای گنجی آیا نیروی مومن حقیقی اهل فحاشی و سخنان بسیار زشت است؟! سال‌هاست لشکر به اصطلاح سایبری به رقبا آن‌چنان حرف‌های زشت و وقیحانه می‌زنند که باعث خجالت و سرشکستگی بشر امروز می‌شود آیا چنین افرادی با شاخصه منفی و غیرطبیعی‌شان می‌توانند با اسم و فامیلی اصلی خودشان ادعای انقلابی بودن داشته باشند؟ قاعدتا پاسخ‌تان خیر است!

آقای گنجی لشکر سایبری برای پول هر کاری می‌کنند و هیچ توجهی به ارزش‌های الهی و انسانی ندارند بنابراین در آینده‌ای نزدیک که مواجب‌شان نرسد پاچه صاحبان‌شان را خواهند گرفت.

چرا نمی‌خواهید بپذیرید که مشکل از خودتان است؟ چرا نمی‌خواهید بپذیرید که برخی برای دفاع از حریم امن‌‌شان مجبور شده‌اند آدم اجیر کنند تا با ایجاد همهمه و سفسطه فضای حق و حقیقت را غبارآلود کرده تا آن خانه و حریم امن مورد نقد قرار نگیرد؟

نیروهای اصیل انقلاب که انواع و اقسام اتهامات را به جبهه رقیب نمی‌زنند! نیروهای اصیل انقلاب برای اهداف اقلیتی، فضای رعب و وحشت ایجاد نمی‌کنند برخی از انقلابیون واقعیت‌گرا از ترس آبروی‌شان جرات نقد و انتقاد ندارند! می‌سوزند و می‌سازند تا مبادا مورد تهاجم و تجاوز گفتاری لشکر یا بهتر بگوییم گروهک سایبری و فیک قرار نگیرند.

کسی که اهل عقلانیت، منطق و روش و منش انسانی باشد نیازی ندارد که با اسم و فامیلی مستعار به اصطلاح از ارزش‌ها دفاع کند ولی چماقداران فیک معتقد به هیچ‌گونه آداب انسانی و الهی نیستند ولی مزد‌ دهندگان و پول‌ پخش کننده‌ها به شعبون‌بی‌مخ‌ها و لشکر سایبری فیک احتیاج دارند تا بتوانند مقاصدشان را به پیش ببرند.

با فحش خواهر و مادر و با انواع و اقسام تهمت و افتراء‌ها و بهتر بگوییم یا دهان نجس نمی‌توانند از هیچ گونه ارزشی و مقدساتی دفاع کنند بنابراین لازم است که تغییر روش و منش بدهند و با ادبیات صحیح و انسانی و الهی مخالفان و معترضان را به رسمیت بشناسند.

باید بپذیرید که واقعیت‌های پیدا و پنهان مملکت با مردم سخن می‌گویند بنابراین هزاران نفر هم که تحت عنوان لشکر سایبری فعالیت کنند و شبانه روز در مقام فحاشی و وارونه جلوه دادن موضوعات باشند زور و بازوی زبان‌شان به یک واقعیت ملموس هم نمی‌رسد!

خوشبختانه اکثریت ملت به ادبیات پیدا و پنهان قدرت آشنا شده‌اند اگر حساسیت شرایط را می‌دانستید در چنین شرایطی به لشگر واقعیت‌انگاران می‌پیوستید و همگی با هم مملکت را بر اساس آئین کشورداری درست می‌کردیم! اما فضا به گونه‌ای برای‌تان طراحی شده است که با ادبیات ایدئولوژی گونه در مقام توجیه هر واقعیتی هستید! بنابراین بپذیرید اگر خدا خواسته که ایران به این شکل و محتوا باشد پس بپذیرید که همان خدا هم خواسته تا آمریکا، آلمان، ژاپن، مالزی، کره‌جنوبی، ترکیه، چین، روسیه، دانمارک، سوئد و …به این شکل و محتوا باشند.

در آخر بدانید که همه خوب می‌دانند شما آدرس دخمه‌های شعبون بی‌مخ‌ها را بلد هستید بنابراین به گونه‌ای نشان ندهید که گویی این جماعت خودسر هستند و شما و دوستان‌تان از عملکرد و هویت آن‌ها بی‌خبر هستید به شعور مردم توهین نکنید.