آقای گنجی زورگویی درد دارد نه؟!

پایگاه خبری / تحلیلی نگامعبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان یکی از چندین رسانه نزدیک به سپاه در توییتی نوشته:”اینستاگرام پیج روزنامه جوان با٧٠هزار فالور را بست. هیچ کس هم علت را نگفت و ما هم نفهمیدم که طبق میل عمل آنان کنیم.الان ما و حکومت چکار میتوانیم بکنیم؟شکایت کجا میشود برد؟چه کسی پاسخگوست؟به کسی از مطالبین خلع ید دولت از فضای مجازی برنمیخورد که #ایراناشغالمجازی است؟لطفا لذت ببرید.

اولا اینکه شما چرا از این رسانه‌های استکباری مثل توییتر و اینستاگرام استفاده می‌کنید؟!چرا از جنس‌های ایرانی که تبلیغ می‌کنید بهره نمی‌برید و این فضاها را برای غرب‌زده‌ها نمی‌گذارید و به توهم اشغال مجازی کمک می‌کنید؟!

ثانیا حرف زور درد دارد؟! حالا شاید درک کنید رسانه‌هایی که مثل شما وابسته نیستند و تا حرفی برخلاف خواسته‌های امثال شما و دوستان‌تان می‌زنند در کشور خودشان دهان‌شان بسته، توقیف و دادگاهی می‌شوند چه دردی می‌کشند.

تازه امثال شما و اهالی رسانه‌تان که رزق‌تان دائم و جاری است این پیج نشد سازمان‌های همکار پیج‌های چند ده هزارتایی دیگر برای‌تان می‌سازنند و هدایت می‌کنند؛ رسانه‌ها و اهالی رسانه‌هایی که مثل شما نیستند و با هر توقیف با مشکل معیشت و کار روبه‌رو می‌شوند چه بگویند؟!

بنابراین مظلوم‌نمایی نکنید که غیر از خودتان کسی داغدار شما نمی‌شود؛ شاید شما و دوستان‌تان با اینگونه زورگویی‌ها به یاد آن روزهایی افتادید که از شادی توقیف رسانه‌های مخالف نظر شما هلهله می‌کردید.