آلبوم «باغ و باران» با صدای علی بختیار منتشر شد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، آلبوم «باغ و باران» به آهنگسازی عباس ابوحمزه و آواز علی بختیار در هفت قطعه منتشر شد.

به گزارش ایلنا، «باغ و باران» نام اثریست تازه به آهنگسازی عباس ابوحمزه و آواز علی بختیار که در قالب ۷ قطعه با عناوین «مرگ رقص گل»، «رند قدح نوش»، «شبی مهمانم کن»، «آوار»، «معجزه»، «اکسیر عشق» و «بی نشان» به اجرا درآمده است.

باغ و باران به صورت ارکسترال و با تلفیقی از سازهای شرقی و غربی ساخته شده است. قطعات این اثر بر سروده‌هایی از هوشنگ ابتهاج، هاتف اصفهانی، دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی، محمد عبدالحسینی، پرنیان دیبا، عباس ابوحمزه و ندا موحدی پور اجرا شده‌اند و هنرمندان عباس ابوحمزه (پیانو، دف و دوتار)، سیدحمید اعتمادنیا (تار و تنبور)، امیرحسین سیاوش پور (نی)، محمودرضا میرصیافی (ویولون)، دانیال جورابچی (ویولون)، امیدرضا سیف الهی (ویولون)، بهرنگ معتمدی (ویولونسل)، امیرحسین کیانپور (دودوک) و علی ابوحمزه (پرکاشن) در آن به نوازندگی و هنرنمایی پرداخته‌اند. همچنین علیرضا آزادگان و مسعود کمالی (صدابرداری و میکس و مستر اثر)، روح الله دلخانی (طراح)، فتاح زینوری (عکاس) و سعید آزادی از دیگر دست اندرکاران تولید این آلبوم هستند.

آلبوم «باغ و باران» با مجوز وزارت ارشاد (به نام مؤسسه فرهنگی و هنری چهارباغ بانگ) و تهیه‌کنندگی علی بختیار منتشر شده است. علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را به صورت اینترنتی از سایت «بیپ تونز» به آدرس اینترنتی Beeptunes.com خرید و دانلود کنند.