آلبوم موسیقی و دومین پوستر بین‌المللی «گورکن» منتشر شد/ حضور در در جشنواره چیچستر انگلستان

پایگاه خبری / تحلیلی نگامهمزمان با حضور «گورکن» در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم چیچستر انگلستان، دومین پوستر انگلیسی این فیلم با طراحی عرفان بهکار و موسیقی متن فیلم به آهنگسازی مهدی پناهی و به‌صورت بین‌المللی منتشر شد.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «گورکن» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان، به عنوان تنها نماینده سینمای ایران، امروز ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) و جمعه ۲۰ آگوست (۲۹ مرداد) در دو نوبت در بخش رقابتی سینمای جهانِ بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم چیچستر انگلستان به نمایش در می‌آید و همزمان با حضور «گورکن» در این جشنواره بین‌المللی از دومین پوستر انگلیسی این فیلم با طراحی عرفان بهکار رونمایی شد.

«نظم نوین» (برنده شیر نقره‌ای جایزه بزرگ هیأت داوران ونیز ۲۰۲۰)، «تکه‌های یک زن» (نامزد شیر طلایی ونیز ۲۰۲۰ و نامزد اسکار و گلدن گلوب ۲۰۲۱)، «مردی که پوستش را فروخت» (برگزیده ونیز ۲۰۲۰ و نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی ۲۰۲۱)، «ما اینجا هستیم» (منتخب کن ۲۰۲۰) و «سُعاد» (منتخب کن ۲۰۲۰ و برگزیده ترایبکا ۲۰۲۱) از جمله آثار شاخص در بخش سینمای جهان این جشنواره محسوب می‌شوند.

فیلم سینمایی «گورکن» هفته آینده نیز در بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلمسازان جدید میدلبری آمریکا و پانزدهمین جشنواره فیلم پنج دریاچه آلمان به نمایش درخواهد آمد.

بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم چیچستر از تاریخ ۱۲ تا ۲۸ آگوست ۲۰۲۱ (۲۱ مرداد تا ۶ شهریور ۱۴۰۰) به‌صورت حضوری در شهر چیچستر انگلستان برگزار خواهد شد.

«گورکن» به‌تازگی در ایران در پلتفرم‌های نماوا و فیلیمو بصورت آنلاین به نمایش درآمده و مخاطبان خارج از کشور نیز می‌توانند آن را با زیرنویس انگلیسی در پلتفرم تلویکا تماشا کنند.

ویشکا آسایش، حسن معجونی، مهراوه شریفی نیا، گوهر خیراندیش، بهنوش بختیاری و رضا بهبودی بازیگران فیلم «گورکن هستند.