آلبوم همایون در «دانگ» بررسی می‌شود

پایگاه خبری / تحلیلی نگاممجله زنده موسیقی «دانگ» در برنامه پنجشنبه هفدهم تیرماه در گفتگو با مدیر هنری آلبوم جدید همایون شجریان و فردین خلعتبری، این اثر را بررسی می‌کند.

به گزارش هنرآنلاین، اسماعیل باستانی تهیه‌کننده و مجری «دانگ» درباره برنامه این هفته گفت: در «دانگ» پنجشنبه با رضا موسوی مدیر هنری درباره آلبوم جدید خلعتبری و شجریان و با همایون نصیری درباره کلیت دنیای موسیقی و وضعیت موسیقی در روزهای کرونا گفتگو می‌کنیم. در این برنامه موسیقی‌های دارای مجوز وزارت ارشاد به علاقه‌مندان معرفی می‌شود و در بخش کارشناسی و تحلیل به گفتگوی ویژه با خوانندگان، موسیقیدانان، نوازندگان و ترانه‌سرایان می‌پردازیم.

برنامه «دانگ» رادیو نمایش که پیش از این «نوباب» نام داشت، به شیوه مطالبه‌گر از مردم دعوت می‌کند تا به آثار خوب موسیقی گوش دهند. این برنامه شامل بخش‌هایی چون «موزیک‌باز»، «سازباز»، «نغمه‌ساز»، «پیکان جوانان»، «پیاده‌رو» و «بخش میدانی» است.

مجله موسیقی زنده «دانگ» تولید گروه برنامه‌های مستند و ترکیبی رادیو نمایش به تهیه‌کنندگی و اجرای اسماعیل باستانی با حضور نوژان حیدری مجری و کارشناس، پنجشنبه‌ها ساعت ۱۸:۰۰ از رادیو پخش می‌شود.