آیا ائتلاف رهبر و رئیس جمهور بعدی شکل گرفته است؟ / بعد از الجریده کویت ، ایندیپندنت فارسی هم خبر نگام مبنی بر هم پیمانی محمود احمدی نژاد با مجتبی خامنه ای و دیدار آن ها را تایید کرد

در هفته گذشته مطرح شد که مجبتی خامنه ای با محمود احمدی نژاد دیدار کرده است که به غیر از یک مورد تکذیبیه غیر رسمی ، خبر یا تکذیبیه دیگری در خصوص این دیدار اعلام نشد.

بعد از اعلام این خبر توسط الجریده کویت ، ایندیپندنت فارسی هم خبر نگام مبنی بر هم پیمانی محمود احمدی نژاد با مجتبی خامنه ای و دیدار آن ها را تایید کرده است.

طبق گزارش ایندیپندنت فارسی یک مقام نزدیک به احمدی‌نژاد می‌گوید دیدار او با مجتبی خامنه‌ای در منزل غلامعلی حداد عادل، رییس سابق مجلس، انجام شده است.

ایندیپندنت فارسی اطلاعاتی را به دست آورده که تایید می‌کند محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور سابق ایران، حدود دو هفته قبل به‌طور مخفیانه و غیررسانه‌ای با مجتبی خامنه‌ای، فرزند رهبر جمهوری اسلامی ایران، دیدار کرده است.

مجتبی خامنه‌ای نه‌تنها از دیدگاه‌های محمود احمدی‌نژاد، بلکه از نامزدی او در انتخابات ریاست‌جمهوری هم استقبال کرده است و فقط از او خواسته‌اند در صورت پیروزی در انتخابات، افرادی را که محکومیت قضایی دارند در دولت بعدی به کار نگیرند.

مدت هاست ماجرای هم پیالگی مجدد مجتبی خامنه ای و محمود احمدی نژاد و توافق بر سر منافع مشترک به گوش می رسد ، بر اساس این توافق مجتبی خامنه ای ضمن دستور به قوه قضائیه برای منع تعقیب احمدی نژاد ، قول مساعد برای تضمین آینده سیاسی وی داده و در مقابل احمدی نژاد تعهد داده تا مسیر رهبری آینده مجتبی خامنه ای توسط باند خود را هموار کند.