آیا رضوانی فر اخلال‌گر در نظام توزیع است؟! / همکاری با عبدالملکی برای رای آوردن او به عنوان وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – شنیده ها

محمد رضوانی‌فر مدیر عامل سابق شرکت شستا که عضوی از سازمان تامین اجتماعی است ، یکی از راز آلودترین مدیران اقتصادی کشور محسوب می‌شود، همکاران سابقش در شستا وی را در پاک کردن آثار، خطوط ارتباطی و سرنخ‌ها، یک استاد به تمام معنا معرفی می‌کنند!

رضوانی‌فر با توجه به ارتباطات گسترده‌اش با احزاب و گروه‌ها سیاسی و فشار آن‌ها به وزیر کار، توانست در راس، بزرگترین هلدینگ اقتصادی کشور شستا قرار گیرد.

هر چند خود وی به رسم همه مدیران برکنار شده دولتی، فساد ستیزی و عدم تمکین در برابر دستورات غیرقانونی را دلیل برکناری خود عنوان کرد، اما پرونده‌های بسیار هولناکی مانند اورهال غیر ضروری کارخانه تولید سرم و اخلال در نظام توزیع کشور، در روزهای اخیر علیه او مطرح شده است.

در آخرین اقدام ، رضوانی فر نیز از محل شستا به تزریق مالی به نفع هم دانشگاهی خود ، حجت الله عبدالملکی وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه اجتماعی پرداخته و این تزریق رضوانی فر در واقع بخشی از سر منشا و چرایی حمایت های ضمنی فارس و تسنیم و رپرتاژ شبکه ٣ سیما به نفع جوان مومن انقلابی حجت الله عبدالملکی است.