آیا علم‌الهدی شرط عدالت برای امام‌جماعت بودن را دارد؟!

پایگاه خبری / تحلیلی نگامشرایط امام جماعت در توضیح المسائل بنیانگذار جمهوری‌اسلامی: امام باید بالغ و عاقل و شیعه دوازده امامى و عادل و حلال زاده باشد؛ حال در مواضع احمدعلم‌الهدی در زمان روسای جمهوری اسلامی در سه دوره توجه کنید و ببینید این فرد عدالت را رعایت می‌کند؟!

در واکنش به اعتراض مردم به گرانی مرغ، نمازجمعه ۶ امرداد ۱۳۹۱، دولت احمدی‌نژاد:اگر مرغ در دسترس نیست آن را با یک ماده پروتئینی دیگر جایگزین کنید. مشهدی‌ها مگر اشکنه‌ پیازداغ را یادتان رفته و آن زندگی را فراموش کرده‌اید؟ دشمن با توطئه اقتصادی و تحریم، میدان جنگی را به ما تحمیل می‌کند و باید نشان دهیم همان‌طور که در میدان جنگ نظامی دشمن را شکست دادیم در این عرصه هم مقاومت می‌کنیم.

نمازجمعه ۸ دی‌ ۱۳۹۶، دولت روحانی: اگر بنا شد سطح گرانی برود بالا و در عین حال مردم زندگی‌شان تأمین نشود، مردم حق دارند مطالبه کنند و بخواهند، عزیزان مسؤول ما به مطالبات مردم توجه کنند که کارد به استخوانشان نرسد تا وسط خیابان فریاد بزنند.

۱۳ مهر ۱۴۰۰، دولت‌ ابراهیم رئیسی:اگر زندگی و رفاه بر خدا ترجیح داده شود وضع ما از مردم زمان امام حسن(ع) نیز بدتر خواهد شد و در چنان شرایطی مظلومیت رهبری نیز از امام حسن مجتبی(ع) بیش‌تر خواهد شد.