احتمالا شاهد دوقطبی رئیسی و لاریجانی خواهید بود / لاریجانی کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را قبول کرده است

شنیده ها

سیدرمضان شجاعی کیاسری، از چهره‌های اصولگرای نزدیک به علی لاریجانی گفته است : فضا در نهایت لاریجانی را مجبور به نام‌نویسی خواهد کرد،اصلاح‌طلبان کاندیدای رای‌سازی جز ظریف ندارند

نماینده مجلس هشتم و نهم هم چنین گفته : عملکرد ضعیف مجلس انقلابی در یکسال گذشته و قطع امید اصولگرایان سنتی و مردم نسبت به آن در کنار تعهد آقای لاریجانی به نظام و رهبری و همچنین احساس نیاز به حضور ایشان در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو وی را بی درنگ مجاب به حضور در این انتخابات خواهدکرد.

انتخابات پیش رو در نهایت بین دو چهره پرنفوذ نزدیک به حاکمیت در کشور برگزار خواهد شد. برخی از دوئل علی لاریجانی و ابراهیم رئیسی سخن می‌گویند و برخی دیگر از رقابت لاریجانی و قالیباف برای رسیدن به صندلی حسن روحانی در پاستور

محبوبیت فوق العاده آقای ظریف با توجه به عملکرد صداوسیما طی روزهای گذشته و همچنین فحاشی جریان تندرو به وزیرخارجه پس از انتشار فایل صوتی باعث شده تا حمایت ظریف از علی لاریجانی در انتخابات پیش رو به عنوان یک پشتوانه مهم به حساب بیاید.

لاریجانی کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را قبول کرده است

کمال الدین پیرموذن نماینده مجلس نهم گفته است : اطلاع موثق یافتم که دکتر لاریجانی با توجه به درخواست گروه های مرجع و بزرگان دین و ملت، کاندیداتوری ریاست جمهوری را قبول کرده و به منظور کمک به منافع نظام و کیان و ملک و ملت مجدانه وارد این عرصه خطیر گشته است.

با حضور لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰همگان شاهد رقابت جانانه او با سایر کاندیداهای جریانات فکری جامعه در مناظرات انتخاباتی و تبلیغاتی خواهند بود.

پیش از این اعلام شده بود که لاریجانی گفته است در صورت کاندیداتوری ابراهیم رئیسی نمی آیم