احتمال کاندیداتوری پزشکیان برای ۱۴۰۰ قوت گرفت

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ نام مسعود پزشکیان به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ مطرح شده است ، او که گرایش اصلاح طلبی دارد و در کابینه دوم خاتمی وزیر بهداشت بوده ، هم اکنون نیز نماینده مجلس است و در سخت ترین شرایطی که بسیاری از اصلاح طلبان نتوانسته اند از سد شورای نگهبان بگذرند او همیشه از این فیلتر عبور کرده است و همین مساله می تواند شانس او را برای تایید صلاحیت در انتخابات ریاست جمهوری آینده افزایش دهد.

درحالی که برخی گمانه زنی ها از احتمال حضور مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طلب مجلس در انتخابات ریاست جمهوری  ۱۴۰۰ حکایت دارد، برخی شنیده های خراسان حاکی است که او به طور تلویحی این مسئله را تایید کرده است.

پزشکیان نایب رئیس اول مجلس دهم و وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و از چهره های سرشناس اصلاح طلب است.

یک منبع نزدیک به  پزشکیان  در گفت وگو با خراسان  از قوت گرفتن احتمال کاندیداتوری وی خبر داد و افزود : این مسئله احتمالا به زودی اعلام عمومی خواهد شد .

در همین حال پزشکیان  در جمعی که بر حضور وی در انتخابات  ۱۴۰۰تأکید داشتند گفته است: فعلا درحال ارزیابی وضعیت هستم ودر صورتی که به این نتیجه برسم که حضورم در انتخابات ۱۴۰۰ می تواند برای کشور مفید و موثر باشد، اعلام نامزدی خواهم کرد.