احمدی‌نژاد باردیگر ادعا کرد: یک مقام ارشد امنیتی مرا تهدید کرده است/سخنانم درباره طالبان و فساد امنیتی نگرانی ایجاد کرده است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور سابق از تهدید اطرافیان و نزدیکان خود توسط یک مقام ارشد امنیتی خبر داده است.

احمدی‌نژاد در این پیام ویدیویی که روز شنبه ۲۳ مرداد منتشر کرده است مدعی شده که تهدید این مقام امنیتی در پی اظهارات او درباره گروه طالبان و نیز وجود یک باند فاسد امنیتی درون نظام جمهوری اسلامی انجام شده است.

احمدی نژاد در این پیام گفته است: طی هفته های اخیر، درباره دو موضوع، یکی بحث طالبان که خطری جدی برای امنیت کشور و منطقه است و دیگری در ارتباط با وجود یک باند فاسد امنیتی در دل نهادهای امنیتی که اقداماتش علیه ملت، منافع ملت و آرمان های انقلاب است، با مردم به طور جدی و موکد صحبت کردم. متعاقب تشریح و افشای این دو توطئه یک مقام ارشد امنیتی بنده را تهدید به برخورد با اطرافیان و نزدیکانم از جمله آقایان بقایی، مشایی و جوانفکر کرده است.

به گفته احمدی‌نژاد، مقام ارشد امنیتی به وی گوشزد کرده که دستگاه امنیتی به دلیل اظهارات وی از سوی نهادهای بالاتر تحت فشار قرار دارد.

احمدی‌نژاد گفته وی از مقام امنیتی که از وی نام نبرده خواسته است روشن کند از سوی چه کسانی تحت فشار قرار دارد.

احمدی‌نژاد از ممنوعیت اظهارنظر درباره گروه طالبان اظهار تعجب کرده و پرسیده است چرا بحث طالبان برای نهادهای امنیتی ایران به «شکل معکوس» دارای اهمیت است؟

رییس جمهور سابق حکومت ایران طالبان را یک گروه وابسته و خشن معرفی کرده است که دست به اقدامات ضد انسانی می‌زند.

موضع‌گیری مقامات جمهوری اسلامی درباره گروه طلبان در ماه‌های گذشته با انتقاد گسترده ای از سوی افکار عمومی روبرو شده است.