احمدی‌نژاد: بحث ترور من جدی است/خودشان می‌کشند، خودشان هم عزاداری می‌کنند/اطلاعاتم را ضبط کردم و در جای مطمئن قرار دادم!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ محمود احمدی‌نژاد در حاشیه دیدار با هوادارانش از استان مازندران در پاسخ به سوالی درباره تهدیدش به ترور گفت: «من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می کشند، خودشان هم مراسم عزاداری برپا می کنند و بعد دیگران را متهم می کنند!»


رئیس دولت سابق گفت: “البته من یک جان ناقابلی دارم که فدای ملت ایران است. پای ملت ایران ایستاده ام، پای حقوق ملت ایران ایستاده ام، کوچک ملت ایران هستم. جان ما ناقابل است، فدای ملت ایران، فدای عظمت ایران. بروید و ببینید که آن کانال تلگرامی مال چه کسی است که رسما تهدید کرده است که ما می خواهیم ترور کنیم، پیدا می شود.”

او افزود: «البته من مسائل را گفته و تشریح کرده ام چون اطلاع دارم که کجاها، چه کسانی می نشینند و چه تصمیماتی می گیرند. اینها را گفته ام، ضبط کرده ام و در چندین جای مطمئن قرار داده ام. همان هایی را که نوشته ام دنبال کنید، می توانید متوجه بشوید که وابسته به کجاها هستند.»


احمدی‌نژاد در هفته‌های اخیر با هوادارانش از استان‌های مختلف دیدار می‌کند. این دیدارها بیشتر انتخاباتی است و هواداران او از او می خواهند در انتخابات سال آینده نامزد شود.

ظاهرا بحث ترور محمود احمدی نژاد از سوی یک کانال تلگرامی مطرح شده است. در همین رابطه مرتضی تمدن از نزدیکان احمدی نژاد و استاندار اسبق تهران توئیتی منتشر کرد.