احمدی‌نژاد: ۲۰۰-۳۰۰ نفر هستند که پدر ملت را در آورده‌اند/اگر به آنان حقوق بدهیم، خساراتش کمتر است/ رفته‌اند مذاکره کنند، پس انتخابات را به عقب می‌اندازند تا شرایط را تغییر دهند/ انتخاب نزدیک است و فیتیله کرونا را بالا کشیده‌اند/ جزیره خریده‌اند تا به آنجا فرار کنند!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، محمود احمدی‌نژاد،‌ رئیس‌جمهوری سابق ایران در دیدار با جمعی از مردم استان اردبیل گفت که چقدر می خواهید؟ امیدواریم هر چه زودتر دست و پای این ها از مملکت جمع شود.


او ادامه داد که اکثر ملت ایران یک خانه و شغل داشته باشند راضی هستند، خدا را شکر می کنند و پای کشور می ایستند و شهید می دهند و فداکاری می کنند. بعضی ها سیر نمی‌شوند چون برایشان قدرت اصالت پیدا کرده است.


به گفته او، شاید در آینده پیش بیاید و از ملت اجازه بگیریم و بگوییم دویست سیصد نفر هستند که پدر ملت را در آورده اند. ما این افراد را در یکجا جمع کنیم و ماهانه چند صد میلیون یا یک میلیارد به هر نفر بدهیم، مشروط بر آنکه با مردم کاری نداشته باشند، خساراتش حتما کمتر است.


احمدی‌نژاد ادامه داد که می‌خواهند انتخابات را عقب بیندازند.


رئیس‌جمهوری سابق ایران گفت که دولت نهم و دهم علی‌رغم کارشکنی ها تمام رکوردهای سازندگی را در کشور زده است. اینها می گفتند که در دولت قبل همه سرباز بودند و ما ژنرال هستیم و کاری می کنیم که کارهای دولت قبل اصلا به حساب نیاید. بعد هم رفتند قراردادهایی را بستند و کشور و هسته ای را بدون هیچ ثمری فروختند. الان دستشان خالی است و مردم از انها برگشته اند لذا دوباره راه افتاده اند که بروند مذاکره کنند! انتخاب نزدیک است و فیتیله آمار کرونا مقداری بالا کشیده اند. آمارهم دست خودشان است و گروه ناظر مستقلی هم وجود ندارد. قبلا هم بود که آمار را بالا وپایین می کردند.


به گفته او، این گروه نگرانند و می گویند که در فضای کرونا گروه مقابل کاندیدایی دارد که میخواهد حتما او را سر کار بیاورد. فضای کرونا بسیار خوب است زیرا اگر مردم شرکت نکنند، آن را به کرونا ربط می دهند. اینها هم دستشان خالی است. دوباره رفته اند مذاکره کنند و مذاکره هم به سرعت جواب نمی دهد لذا باید انتخابات را به عقب بیندازند تا شرایط را مقداری تغییر دهند.


رئیس دولت‌های نهم و دهم با بیان اینکه هر دو به دنبال کنار گذاشتن مردم از عرصه تصمیم گیری هستند، مدعی شد: «جزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند!»