اخبار روز حوادث:زنم وقیحانه از معشوقه اش گفت و من او را کشتم / امیر در یک قدمی اعدام،اعتراف یک زن به کشتن خانم معلم زنجانی / او زندگی ام را بهم ریخته بود !،زن جوان به خاطر سفر ایتالیا از ۲ دختر تهرانی برای شوهرش خواستگاری کرد ! + عکس

 

نگام،حوادث_گریه های دردناک نوعروس که در دام یک راننده افتادند! / من سیاه بختم!،سعید و دایی اش مرا به جاجرود بردند / دختر ۱۷ ساله در پارکهای تهران آواره بود + عکس،:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

زنم وقیحانه از معشوقه اش گفت و من او را کشتم / امیر در یک قدمی اعدام

 

مردی جوان که اواسط شهریور ماه سال پیش، طی یک اختلاف خانوادگی با ضربات مهلک لوله فلزی و چاقوی میوه‌خوری همسرش را به طرز وحشتناکی در خیابان بهمن مشهد به قتل رسانده بود در جلسه رسیدگی به پرونده‌اش در شعبه پنجم کیفری یک دادگاه خراسان‌رضوی حاضر و آخرین دفاعیاتش را مطرح کرد.

صدای زنجیرهای پابند امیر بر روی سنگ‌های کف سالن، سکوت صبحگاهی شعبه پنجم دادگاه کیفری را شکست. اما اولیای دم در اولین جلسه رسیدگی به پرونده قتل، حضور نیافتند و وکیل آن‌ها نیز گویا منتظر شروع جلسه و بیان جمله قصاص متهم بود. ساعت ٨صبح را نشان می‌داد که جلسه دادگاه رسمیت یافت و امیر متهم اصلی این پرونده در جایگاه خود حاضر شد. بعد از گذشت دقایقی رئیس شعبه ابتدا تذکراتی در باره اعلام تغییر آدرس و رعایت نظم جلسه داد و نسبت به متهم تاکید داشت صداقت در گفتار داشته باشد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

اعتراف یک زن به کشتن خانم معلم زنجانی / او زندگی ام را بهم ریخته بود !

 

: درگیری دو خانم معلم در یکی از روستاهای زنجان با قتل پایان یافت.

ساعت ۷:۳۰ دقیقه شنــبه ۳۱ شهریور مأموران پلیس Police آگاهی در اطراف شهرستان خدابنده زنجان با یک خودروی‌ ام وی‌ام شاسی بلند که کنار خیابان رها شده بود رو‌به‌رو شدند.پشت فرمان خودرو جسد زن جوانی قرار داشت که با ضربات متعدد چاقو به قتل Murder رسیده بود. با بررسی شماره پلاک خودرو، هویت قربانی به‌نام شقایق ۴۰ ساله شناسایی و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد شقایق معلم پیمانی دبستانی در یکی از روستاهای اطراف بوده است.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

اعدام برج ساز شیراز در کرمانشاه

 

«امید» ۳۷ ساله در اوج جوانی و با هزاران رویا و آرزو، اسیر خشم و کینه‌ای مرگبار شد که هم نازنین هفت ساله را یتیم کرده و هم طناب دار را دور گردن خودش انداخته است.

امید از سال ۹۳ که با خانواده آقای لرستانی آشنا شد و با «داریوش» یکی از دامادهای این خانواده طرح رفاقت و شراکت ریخت، گمان می کرد که شانس و خوشبختی در خانه اش را زده و بزودی باید جشن میلیاردر شدن بگیرد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

گریه های دردناک نوعروس که در دام یک راننده افتادند! / من سیاه بختم!

 

۲ زن که عقد کرده بودند در سناریوهای مشابهی سوار ماشین مسافرکشی شدند که راننده آن متجاوز بود.

به گزارش گروه جنایی رکنا، ۲ زن یکسال پیش با شکایات مشابهی گفتند که راننده شیطان Evil صفت یک پراید به بهانه مسافرکشی به شکارهای سیاه دست می زند.بررسی ها از این ۲ زن نشان داد مرد راننده ابتدا با گاز اشک‌آور به آنها حمله کرده سپس با وجود دست درازی های شوم به زنان تجاوز Rape نکرده است

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

زن جوان به خاطر سفر ایتالیا از ۲ دختر تهرانی برای شوهرش خواستگاری کرد ! + عکس

 

زوج جوان برای تأمین هزینه سفر ماه عسل‌شان به ایتالیا دام عجیبی سر راه دختران دم بخت پهن کردند.چندی قبل دختر ثروتمندی با پلیس Police تماس گرفت و از سرقت Stealing وسایل خانه‌اش خبر داد. دختر جوان در تحقیقات گفت: در سایت همسریابی با پسر جوانی به‌نام شهاب آشنا شدم. خودش را خلبان معرفی کرد ومدعی شد که قصد ازدواج با مرا دارد. وضع مالی خوب و شغل مناسب شهاب باعث شد تا به او پاسخ مثبت بدهم.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

سعید و دایی اش مرا به جاجرود بردند / دختر ۱۷ ساله در پارکهای تهران آواره بود + عکس

 

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک متهم به همراه خواهرزاده اش در یک پرونده آدم ربایی منجر به آزار و اذیت دختری ۱۷ ساله خبر داد.سرهنگ مرتضی نثاری اظهار داشت: چهاردهم شهریورماه امسال بود که پرونده‌ای تحت عنوان فقدان دختری ۱۷ ساله از کلانتری ۱۲۷ نارمک به پایگاه چهارم پلیس Police آگاهی ارجاع شد. پدر و مادر دختر ناپدید شده در اظهارات خود عنوان کردند که دخترشان دوازدهم شهریورماه منزل را به مقصد منزل مادربزرگش ترک کرده و تاکنون مراجعه نداشته است.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث:زنم وقیحانه از معشوقه اش گفت و من او را کشتم / امیر در یک قدمی اعدام،اعتراف یک زن به کشتن خانم معلم زنجانی / او زندگی ام را بهم ریخته بود !،زن جوان به خاطر سفر ایتالیا از ۲ دختر تهرانی برای شوهرش خواستگاری کرد ! + عکس

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.