اخبار روز حوادث ؛ به شوهرم گفتم اکبر مرد همسایه مرا تسلیم خود کرد و حالا درخواست بیشتری هم دارد/ اولین تصویر از امیرعلی ۷ ساله که جسدش را سوزاندند + عکس

نگام ، حوادث _ محاکمه زن افغان که برای فرار از هوو دستش به خون آلوده شد ، تشریح جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر۱۹ساله/ پدرم ۳ زن داشت/ دوستم توهم زده بود صورت اش نصف شده ، مهندس جلوی دیگران به پدرم فحش داد، با سلاح شکاری او را هدف گرفتم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

به شوهرم گفتم اکبر مرد همسایه مرا تسلیم خود کرد و حالا درخواست بیشتری هم دارد! + عکس

زن و مرد جوان که متهم هستند مرد دعانویس را کشته و جنازه وی را در جاده ورامین رها کرده اند دیروز در دادگاه به تشریح جزییات ماجرا پرداختند. رسیدگی به این پرونده هجدهم مهرماه سال ۹۵ به دنبال شکایت یک زن جوان آغاز شد. وی از ناپدید شدن شوهر ۳۴ ساله اش به نام اکبر خبر داد و گفت: شوهرم آخرین بار به دیدن مرد همسایه به نام محمد رفت و دیگر بازنگشت. می ترسم محمد بلایی سر همسرم آورده باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اولین تصویر از امیرعلی ۷ ساله که جسدش را سوزاندند + عکس

ماموران در جریان بررسی پرونده های کودکان گمشده به پرونده پسر هفت ساله ای به نام امیرعلی برخوردند که چند روزی بود دریکی از محله های بندر امام خمینی ( ره) گمشده است. با احتمال این که جسد سوخته متعلق به او باشد ،خانواده وی دیروز در پزشکی قانونی حاضر شدندو با دیدن جسد سوخته کودک او را از روی چهره اش که کامل نسوخته بود،شناسایی کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

محاکمه زن افغان که برای فرار از هوو دستش به خون آلوده شد

زن جوان که با همدستی همسرش سناریوی قتل مرد همسایه را اجرا کرده بود از سوی خانواده مقتول بخشیده شد اما شوهرش با درخواست قصاص این خانواده رو به رو شد.این زوج صبح دیروز از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری منتقل شده وپای میز محاکمه ایستادند.رسیدگی به این پرونده از هجدهم مهر سال ۹۵ به‌دنبال تماس تلفنی زن جوانی با اداره پلیس شروع شد. او گفت: همسرش، توسط زن و شوهر همسایه‌ به قتل رسیده است.این اتفاق به مأموران ۱۳۲ کلانتری نبرد، گزارش شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تشریح جنایت عجیب در خانه فساد توسط پسر۱۹ساله/ پدرم ۳ زن داشت/ دوستم توهم زده بود صورت اش نصف شده

سر و صورت دوستم خون آلود بود او توهم زده بود و فکر می کرد صورتش به دو قسمت مساوی تقسیم شده است در همین حال رضا مقابل من قرار گرفت که من هم چند ضربه با قمه به بالا تنه اش زدم و سپس محمد به کمکم آمد و با او درگیر شد به طوری که درگیری آن ها به بیرون از ساختمان و داخل کوچه کشید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مهندس جلوی دیگران به پدرم فحش داد، با سلاح شکاری او را هدف گرفتم

فرمانده انتظامی آبیک از قتل مهندس ۵۰ ساله در یک مرغداری و دستگیری قاتل خبر داد.سرهنگ مجید حسنوند اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی پس از دریافت خبر بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد کارگر مرغداری پس‌ از شلیگ گلوله با تفنگ شکاری به سمت مهندس ۵۰ ساله وی را به قتل رسانده و متواری شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید