اخبار روز حوادث ؛ جسد زن پیدا شده در بابلرود متعلق به کیست؟/ دختری که رفت نان بخرد و دیگر بازنگشت؛ نسترن کجاست+تصویر/ اعتراف مادرزن: با چاقو به جان دامادم افتادم، بعد هم او را خفه کردم؛ این هم انتقام اذیت شدن‌های دخترم/ قتل زن جوان مقابل چشمان پسر خردسالش

نگام ؛ حوادث _ بازداشت مسئولان بیمارستان به خاطر کشف انگشت بیمار در زباله‌های بیمارستانی ؛ راز کشف جسد پتوپیچ شده پشت استادیوم آزادی ؛ متهم اخلال در بازار ارز: ۳ بچه دارم و با موتور کار می‌کنم یکبار خودکشی کردم/ درد ما را هم بنویسید ؛ تلخی‌های زندگی یک زن: چه کنم که همسر دوست خانوادگی‌مان با شوهرم رابطه دارد؟ ؛ قاتل جوانی که سم به خورد پدرش داد: فرقی ندارد زنده بمانم یا اعدامم کنند ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جسد زن پیدا شده در بابلرود متعلق به کیست؟

نقی کریمیان در مورد کشف جسدی در رودخانه بابلرود شهرستان بابلسر اظهار کرد: با حضور مامورین نجات غریق در ابتدای رودخانه بابلرود و بندر بابلسر جسد زنی حدودا ۳۰ساله کشف شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دختری که رفت نان بخرد و دیگر بازنگشت/ نسترن کجاست+تصویر

مادر این دختر نوجوان با ارائه‌ی عکس دخترش از شهروندان خواستار شد در صورت دیدن او یا پلیس را در جریان موضوع قرار دهند یا با خودش تماس بگیرند. خرداد ماه سال جاری بود که زن جوانی سراسیمه به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران رفت و اعلام کرد دختر نوجوانش مفقود شده و هیچ خبری از او نیست به طوریکه تلفن همراهش را نیز خاموش کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعتراف مادرزن: با چاقو به جان دامادم افتادم، بعد هم او را خفه کردم/ این هم انتقام اذیت شدن‌های دخترم

زنی که متهم است در پی اختلافات خانوادگی داماد خود را به قتل رسانده است، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود. تحقیقات درباره این پرونده زمانی آغاز شد که به کارآگاهان پلیس آگاهی شیراز خبر دادند جنازه مردی جوان در خارج از شهر پیدا شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قتل زن جوان مقابل چشمان پسر خردسالش

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که همسر سابقش را در مقابل فرزند چهار ساله‌اش به قتل رسانده بود، خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بازداشت مسئولان بیمارستان به خاطر کشف انگشت بیمار در زباله‌های بیمارستانی

موضوع دفن زباله‌های بیمارستانی سال هاست که به عنوان دغدغه‌ای مهم در بین مسئولان و البته مردم و ساکنان اطراف بیمارستان‌ها تبدیل شده است. براساس آمار‌های جهانی بین ۱۰ تا ۵۲ درصد زباله‌های بیمارستانی عفونی هستند و حتی در صورت بازیافت نیز ممکن است باعث انتقال بیماری‌های واگیردار شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

راز کشف جسد پتوپیچ شده پشت استادیوم آزادی

بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران از طریق تماس مأموران کلانتری در جریان کشف جسد مجهول الهویه ای در پارک جنگلی خرگوش دره قرار گرفت. پس از اعلام این موضوع سریعا گروهی از مأموران تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ در صحنه کشف جسد حضور یافتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

متهم اخلال در بازار ارز: ۳ بچه دارم و با موتور کار می‌کنم یکبار خودکشی کردم/ درد ما را هم بنویسید

نخستین جلسه رسیدگی پرونده ۱۹ متهم ارزی که ارز را با قیمتی بالاتر از قیمت مصوب به فروش رسانده بودند امروز دوشنبه ۶ شهریور ۹۷ در شعبه ۲ ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصاد دادگاه انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تلخی‌های زندگی یک زن: چه کنم که همسر دوست خانوادگی‌مان با شوهرم رابطه دارد؟

از قبل نظر مثبت خودم را به خواستگارم گفته بودم چرا که از حدود دو سال پیش به او عشق می ورزیدم اما خانواده ام به شدت با این ازدواج مخالفت می کردند من که دیگر چاره‌ای نداشتم تصمیم گرفتم خانواده ام را در تنگنای اخلاقی قرار دهم به همین دلیل تاریخ خواستگاری را خودم تعیین کردم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قاتل جوانی که سم به خورد پدرش داد: فرقی ندارد زنده بمانم یا اعدامم کنند

پسر جوان در انگیزه ای نامعلوم دست به قتل پدرش زد. صبح ۲۱ مرداد ماه امسال مسئولان بیمارستان امام حسین (ع) از مرگ مرد ۵۳ ساله ای که به دلیل مسمومیت مرموزی به کام مرگ فرو رفته بود خبر دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

1 دیدگاه برای «اخبار روز حوادث ؛ جسد زن پیدا شده در بابلرود متعلق به کیست؟/ دختری که رفت نان بخرد و دیگر بازنگشت؛ نسترن کجاست+تصویر/ اعتراف مادرزن: با چاقو به جان دامادم افتادم، بعد هم او را خفه کردم؛ این هم انتقام اذیت شدن‌های دخترم/ قتل زن جوان مقابل چشمان پسر خردسالش»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.