اخبار روز حوادث : برادرکشی در دفاع از والدین / پسر جوان، دختر را رها کرد، خواهرش با اسید کشته شد / زن هوسباز برای همخوابی با مردان غریبه پسرش را از خانه بیرون انداخت! / اقدام عجیب مربی مازندرانی با دختر نوجوان در پارک + فیلم / خودکشی پسربچه دانش‌آموز در زنگ تفریح

 

نگام ، حوادث _ باند تبر به دستان مشهد اموال مردم را غارت می‌کردند ؛ عربده‌کشی و فحاشی مرد شرور با تیراندازی پلیس تمام شد ؛  مرگ پدر و فرزند ۶ ساله‌اش به‌ دلیل گرسنگی؟ ؛ این مرد در انباری خانه اش خشک شد / مرگ تلخ مرد تهرانی ! +تصاویر ؛  آخرین خبر از آزار شوم یک بچه در مهد کودک ولنجک و سرنوشت دختری که زانویش با دریل سوراخ شد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث  بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

برادرکشی در دفاع از والدین

خانواده پسر جوانی که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود، پس از ساعت‌ها داستانسرایی، فرزند دیگرشان را به عنوان قاتل معرفی کردند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

پسر جوان، دختر را رها کرد، خواهرش با اسید کشته شد

دختر کینه جو که پس از آشنایی با یک پسر جوان فریبش را خورده و رها شده بود به خاطر انتقامجویی روی صورت خواهر وی اسید پاشید و باعث مرگ او شد. این دختر انتقامجو صبح دیروز در برابر قضات شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت تا به اتهام قتل عمد محاکمه شود.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

زن هوسباز برای همخوابی با مردان غریبه پسرش را از خانه بیرون انداخت!

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پسری جوان در گفت و گو با مامور پلیس درباره زندگی کثیف و نفرت انگیزش میان قاچاقچیان مواد مخدر و برده ها جنسی پرده برداشت.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

اقدام عجیب مربی مازندرانی با دختر نوجوان در پارک + فیلم

در فضای عمومی که ظاهراً پارک است، مربی آملی که سابقه عضویت در یکی از تیم‌های ملی رزمی در بازی‌های آسیایی را نیز دارد، با خشونت، دخترکی که لباس تیم موی‌تای مازندران را به تن دارد و مشخص نیست چه نسبتی با وی دارد، بر زمین می‌کوبد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

خودکشی پسربچه دانش‌آموز در زنگ تفریح

یک پسر دانش‌آموز با سقوط از طبقه سوم مدرسه‌اش خودکشی کرد. ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۲۳ آبان، مأموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین در جریان سقوط پسر ۱۶ ساله‌ای از طبقه سوم مدرسه‌ای در این محدوده قرار گرفتند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

باند تبر به دستان مشهد اموال مردم را غارت می‌کردند

با دستگیری یکی از اعضای باند تبر به دستان خشن که در پوشش پاکبان های شهرداری به اموال مردم دستبرد می زدند، تلاش پلیس با صدور دستورات ویژه قضایی برای دستگیری متهم فراری تحت تعقیب و دیگر عوامل مرتبط با این باند خطرناک همچنان ادامه دارد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

عربده‌کشی و فحاشی مرد شرور با تیراندازی پلیس تمام شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: شرور اسلامشهری که با عربده‌کشی و فحاشی قصد ایجاد مزاحمت برای شهروندان داشت بر اثر اقدام به موقع و تیراندازی پلیس، زمین‌گیر شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

مرگ پدر و فرزند ۶ ساله‌اش به‌ دلیل گرسنگی؟

کشف جسد پدر و پسری در کلویر بندرانزلی به دلیل مرگ مشکوک راز پیچیده ای را پیش روی پلیس قرار داده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

این مرد در انباری خانه اش خشک شد / مرگ تلخ مرد تهرانی ! +تصاویر

مرد میانسال در انباری ساختمان ۶ طبقه که به محلی برای تعمیر وسایل برقی تبدیل شده بود، جان باخت.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

آخرین خبر از آزار شوم یک بچه در مهد کودک ولنجک و سرنوشت دختری که زانویش با دریل سوراخ شد

رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: چندی پیش مردی در زنجان به دلایل نامعلومی دختر نوجوانش را مورد ضرب و شتم قرارداد و زانویش را با مته سوراخ کرد اکنون این دختر با اخذ حکم قضایی به بهزیستی آمده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.