اخبار روز حوادث : سر پسر۸ ساله اش را برید تا برای موتورش قربانی کند! / مرد تهرانی به پلیس چه گفت؟! / قتل پسر جوان در پارک شرق تهران / ۳ نفر دستگیر شدند / قتل یک جوان توسط ۳ مامور کمپ ترک اعتیاد در جنوب تهران / قتل هولناک پسر جوان در پارک گلزار خیابان ۱۷ شهریور تهران / قتل زن جوان در خیابان نفت تهران/ شوهر این زن اعتراف عجیبی دارد

 

نگام ، حوادث _ حمام خون و مرگ در شاخ به شاخ ۲ اتوبوس مسافربری + عکس ؛  پرواز ابدی پاراگلایدرسوار در آزاد شهر ؛ لحظه زنده به گور شدن ۲ کودک در ریزش دیوار +فیلم ؛ نسرین به تهران فرار کرد و وارد بازی گرگ های فاسد شد! ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

سر پسر۸ ساله اش را برید تا برای موتورش قربانی کند! / مرد تهرانی به پلیس چه گفت؟!

مرد تهرانی سر پسرش را برید تا برای موتورش قربانی کند! این مرد به ۱۰ سال زندان محکوم شد.مردی با پلیس تماس گرفت و ادعا کرد بچه اش را دزدیده اند . وقتی این مرد بازجویی شد گفت:من با چند جوان دعوا کردم و آنها را با چاقو زدم آن مردان بچه ام را ربودند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

قتل پسر جوان در پارک شرق تهران / ۳ نفر دستگیر شدند

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری سه نفر در پرونده درگیری منجر به جنایت در محدوده خیابان امین خبر داد.به گزارش رکنا، سرهنگ منصور حشمتیان در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۷ پانزدهم آبان ماه سال جاری خبر فوت جوانی ۲۸ ساله در بیمارستان تهرانپارس به کلانتری ۱۴۴ اعلام شد

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

قتل یک جوان توسط ۳ مامور کمپ ترک اعتیاد در جنوب تهران

مرد که ماموریت داشتند مرد افیونی را به کمپ ترک اعتیاد منتقل کنند دست به قتل مرد جوان زدند.به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، روز جمعه ۱۸ آبان ماه سال جاری ۳ مرد جوان که در یک کمپ ترک اعتیاد مشغول به کار هستند ماموریت پیدا کردند تا مرد ۳۰ ساله ای که در منطقه جوانمرد قصاب زندگی می‌ کند را به کمپ ترک اعتیاد منتقل کنند.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

قتل هولناک پسر جوان در پارک گلزار خیابان ۱۷ شهریور تهران

جوان موتور سوار با حمله به یکی از دوستانش در پارک گلزار دست به جنایت خونینی زد و پا به فرار گذاشت.به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت ۲۲ جمعه ۱۸ آبان ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا در جریان درگیری چند جوان در پارک گلزار در خیابان ۱۷ شهریور تهران قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی در محل حاضر شدند

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

قتل زن جوان در خیابان نفت تهران/ شوهر این زن اعتراف عجیبی دارد

زن جوان در منطقه غرب تهران به طرز مرموز با ضربات چاقو به کام مرگ فرو رفت. شوهر این زن ادعا می کند که همسرش خودش دست به خودزنی کرده است.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

حمام خون و مرگ در شاخ به شاخ ۲ اتوبوس مسافربری + عکس

تصادف مرگبار دو اتوبوس۴۷ نفر از مسافران را به کام مرگ برد

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

پرواز ابدی پاراگلایدرسوار در آزاد شهر

پاراگلایدر سوار میانسال به دلایل نامعلوم در ارتفاعات شهرستان آزادشهر گلستان سقوط کرد و جان باخت.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

لحظه زنده به گور شدن ۲ کودک در ریزش دیوار +فیلم

ریزش آجرها باعث مرگ دلخراش دو کودک شد.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

نسرین به تهران فرار کرد و وارد بازی گرگ های فاسد شد!

نسرین دختری بود که تصور می کرد اگر از خانه فرار کند آینده خوبی خواهد داشت.نسرین ۱۵ ساله بود یک روز با ساکی پر از لباس به تهران فرار کرد او سرگردان شد تا اینکه در پارکی با پسری آشنا شد وعده یک اتاق گرم برایش کافی بود تا خیلی زود پای بساط مواد و فساد هم بنشیند.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید