اخبار روز حوادث :شکوفه من را به خانه اش کشاند تا شوهرش را بکُشم!/مادرشوهر پسر همسایه را برای بی آبرو کردن عروسش اجیر کرد!/این ۲ مرد را می شناسید؟! / خاتون زن مرموزی است! + عکس ها

 

نگام،حوادث_فحاشی خواهر بی رحم به آدمکش اجاره ای جلوی دوربین!+ فیلم و عکس،یک شاخه گل زندگی عروس خانم را ویران کرد!،لحظه ی وحشتناک سوختن ۳۱ بازیگر زن و مرد در سر صحنه فیلمبرداری! + فیلم:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

مادرشوهر پسر همسایه را برای بی آبرو کردن عروسش اجیر کرد!

 زن میانسال که سال‌ها آرزو داشت خواهرزاده‌اش را به‌ همسری پسر خود درآورد وقتی فهمید پسرش دل در گرو دختری دیگر دارد زندگی آنها را به تباهی کشاند.«آسیه» روی صندلی نشسته و به‌ گوشه‌ای خیره مانده بود. گاهی ناخودآگاه آهی عمیق از درونش سر برمی‌آورد و دوباره چشم به کف پوش‌های رنگ و رو رفته اتاق مشاوره می‌دوخت. انگار آمده بود تا بار سنگینی را که سال‌ها بر دوش کشیده بود زمین بگذارد. وقتی نوبت به شنیدن حرف‌هایش رسید بی‌تابانه لب باز کرد:

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

شکوفه من را به خانه اش کشاند تا شوهرش را بکُشم!

زن خائن از معشوقه اش خواست تا شوهرش را به قتل برساند.

به گزارش گروه جنایی رکنا، تابستان سال ۹۴ بود که به مأموران پلیس Police کهریزک گزارشی رسید مبنی بر اینکه مرد جوانی در خانه اش به طرز مرموزی به قتل Murder رسیده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

این ۲ مرد را می شناسید؟! / خاتون زن مرموزی است! + عکس ها

با به دست آمدن اسناد و مدارک محکمه پسند از ماجراهای وحشتناک یک زن رستوران‌دار که به اتهام قتل های عمدی در مشهد بازداشت شده است، تحقیقات قضایی در حالی وارد مرحله جدیدی شد که هنوز زوایای پنهان دیگری در این پرونده های جنایی وجود دارد.آخرین پرونده جنایی چگونه شکل گرفت!
شانزدهم خرداد ۹۶ بود که پرونده ای از کلانتری ۲۴ میرزاکوچک خان مشهد به پلیس Police آگاهی رسید. محتویات این پرونده جنایی نشان از آن داشت که مرد ۳۶ ساله ای از زمستان سال ۹۵ به طرز مرموزی ناپدید شده

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

فحاشی خواهر بی رحم به آدمکش اجاره ای جلوی دوربین!+ فیلم و عکس

زن جوان که از اعتیاد خواهرش به تنگنا رسیده بود از مرد مواد فروش کمک خواست و مرد افیونی با دریافت پول نقشه یک قتل را به اجرا رساند.به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عقربه ها ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه دوشنبه ۲۶ شهریور ماه سال جاری را نشان می داد که ماموران کلانتری ۱۷۹ خلیج در جریان کشته شدن زن جوانی در نزدیکی چهارراه ابوسعید قرار گرفتند و خیلی زود تیم های پلیسی در محل حاضر شدند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

یک شاخه گل زندگی عروس خانم را ویران کرد!

یک شاخه گل کافی بود تا عروس خانم شوهرش را به دادگاه خانواده بکشاند.مهریه پر دردسر عروس که قرار بود هر سال بخشی از آن همزمان با سالروز عقد به عروس داده شود، با دعوای سختی همراه شد که پایان آن طلاق بود. دختر جوان غمگین و ناراحت نشسته بود و گریه می‌کرد.ـ با هزار امید و آرزو پا به خانه شوهر گذاشتم. روزی که گفت می‌خواهد ۱۳۶۰ شاخه گل به مناسبت سال تولدم همراه ۶۰ سکه بهار آزادی مهریه‌ام کند، به خودم بالیدم و وقتی شنیدم هر سال می‌خواهد برای زیباتر شدن فضای زندگی‌مان در روزی که به عقد هم درآمده‌ایم

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

لحظه ی وحشتناک سوختن ۳۱ بازیگر زن و مرد در سر صحنه فیلمبرداری! + فیلم

اشتباه محاسباتی برای ایجاد صحنه آتش سوزی در یک فیلم چینی که در مالزی تولید می شد باعث سوختن ۳۱ بازیگر زن و مرد این فیلم و توقف کامل فیلمبرداری آن شد!

همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید، اشتباه محاسباتی در ایجاد آتش برای ساخت صحنه ای از فیلم باعث آتش سوزی غیر منتظره شد.

One thought on “اخبار روز حوادث :شکوفه من را به خانه اش کشاند تا شوهرش را بکُشم!/مادرشوهر پسر همسایه را برای بی آبرو کردن عروسش اجیر کرد!/این ۲ مرد را می شناسید؟! / خاتون زن مرموزی است! + عکس ها

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.