اخبار روز حوادث : قتل یک جوان به خاطر کری خوانی آبی و قرمز / دیشب پس از نایب قهرمانی پرسپولیس رخ داد / مرد غیرتی دوست نامردش را در کرج کشت / سیروس وقتی در خانه نبودم به سراغ زنم می رفت / دستگیری قاتل قهرمان پرورش اندام با شلیک ۴ گلوله / در شهرکرد رخ داد +عکس مقتول / تجاوز مرد زن نما به ۴ مرد هوسباز !+عکس / بچه های باراک اوباما طبیعی به دنیا نیامده اند! / چه رازی فاش شد؟!

 

نگام ، حوادث _  زن آبادانی با دست و پای بسته در مغازه اش پیدا شد! / ۲ جوان هیکلی با زهره چه کردند؟! ؛ دختر زیبا مدفوع و ادرار مرد شیطان صفت را میخورد؟! ؛  دستور بن سلمان برای طلاق گرفتن بازیگر سعودی از همسر مشهورش! + عکس ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

قتل یک جوان به خاطر کری خوانی آبی و قرمز / دیشب پس از نایب قهرمانی پرسپولیس رخ داد

شب گذشته پس از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا ،تعدادی از هواداران استقلال در بخش زرنه شهرستان ایوان با حضور در خیابان از اینکه تیم پرسپولیس نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند ابراز شادمانی نمودند .

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

مرد غیرتی دوست نامردش را در کرج کشت / سیروس وقتی در خانه نبودم به سراغ زنم می رفت

مرد جوان که به روابط پنهانی همسرش ظنین شده بود برای غافلگیر کردن او به کمین نشست تا اینکه سرانجام یک روز با ورود ناگهانی به خانه‌اش همسر خود را با یکی از دوستانش دید و در نزاعی مرگبار مرتکب قتل شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

دستگیری قاتل قهرمان پرورش اندام با شلیک ۴ گلوله / در شهرکرد رخ داد +عکس مقتول

اصفهانی دادستان اصفهان گفت: یکی از متهمان پرونده قتل ایمان رحیم پور قهرمان پرورش اندام و عضو سابق تیم ملی در شهرستان کیار حوزه قضایی استان چهارمحال و بختیاری دستگیر شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

تجاوز مرد زن نما به ۴ مرد هوسباز !+عکس

مردی همجنس باز به اتهام تجاوز به ۴ مرد دستگیر و به زندان محکوم شد.۷

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

بچه های باراک اوباما طبیعی به دنیا نیامده اند! / چه رازی فاش شد؟!

میشل اوباما گفت که هر دو دخترش به روش لقاح مصنوعی به دنیا آمده‌اند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

زن آبادانی با دست و پای بسته در مغازه اش پیدا شد! / ۲ جوان هیکلی با زهره چه کردند؟!

۲ مرد که از سوی زن جوان اجیر شده بودند دست به سرقت خشن از یک مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی در آبادان زدند.به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت ۹ صبح ۲۰ مرداد ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۸ ذوالفقاری در جریان سرقت از یک مغازه لوازم آرایشی در ایستگاه ۶ ذوالفقاری قرار گرفتند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

دختر زیبا مدفوع و ادرار مرد شیطان صفت را می خورد؟!+عکس

مرد شیطان صفت که در فیس بوک جذب زیبایی دختر ۳ ساله ای شده بود نقشه وحشتناکی برای او داشت.به گزارش گروه ترجمه رکنا، مردی ۳۰ ساله در فلوریدا، دختر ۳ ساله ای را برده  خود کرد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

دستور بن سلمان برای طلاق گرفتن بازیگر سعودی از همسر مشهورش! + عکس

حساب توئیتری زندانیان عقیدتی و سیاسی عربستان به نام ‘معتقلی الرأی’ فاش کرد: مقامات سعودی یک هنرمند این کشور را وادار کردند تا از همسرش که یک فعال حقوق زنان است طلاق بگیرد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.