اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ دارچینی که میخورید سمی است|دارچین اصل را بشناسید/ این رنگ مدفوع یعنی زخم معده / چرا مردان دوست دارند با زنی همسن مادرشان ازدواج کنند؟ / شناسایی پروتئینی در پیشگیری از حمله قلبی و سکته مغزی

 

 

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ ۴ راه برای لاغری سریع ؛ راهکارهای ساده برای تعادل فشار خون ؛ ناباروری ثانویه در زنان ؛ درمان فوری و جلوگیری از ریزش مو سر ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

دارچینی که میخورید سمی است|دارچین اصل را بشناسید

تفاوت دارچین سیلان و دارچین کاسیا
دارچین ادویه ای بسیا محبوب است که علاوه بر خوشمزه کردن غذا مزایای سلامت زیادی هم دارد.
ولی اغلب مردم نمی دانند که دو نوع اصلی از این ادویه وجود دارد با این که هر دوی آن ها سالم هستند ولی در صورت مصرف بیش از حد، یکی از آن ها اثرات سمی و مضری برایتان خواهد داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

این رنگ مدفوع یعنی زخم معده

زخم معده یکی از بیماری های دردناک دستگاه گوارشی است که اغلب تصور می شود که افراد سیگاری و لاغر اندام و پراسترس به آن دچار می شوند. اما وجود ویروسی به نام هلیکوباکتر زمینه ساز اصلی این بیماری می باشد. شما زخم معده دارید اگر زخمهای باز در شکم یا قسمت فوقانی روده کوچک داشته باشید ، این اتفاق زمانی می افتد که اسیدهای معده از لایه محافظ دستگاه گوارش خارج شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چرا مردان دوست دارند با زنی همسن مادرشان ازدواج کنند؟

قرن‌ها شنیدن خبر ازدواج مردان با زنان کوچکتر برای جامعه عادی شده بود و هیچ‌وقت کسی از این مردان نمی‌پرسید چرا؟ اما حالا تمایل به ازدواج با زنان بزرگتر در میان بعضی از مردان دیده می‌شود و تحلیل‌های اجتماعی و روانشناسی را به خود اختصاص داده است. ازدواج مردان و زنان با افراد کوچکتر یا بزرگتر از خودشان، یکی از پرمناقشه‌ترین بحث‌ها در خانواده‌هاست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شناسایی پروتئینی در پیشگیری از حمله قلبی و سکته مغزی

نوعی پروتئین در خون وجود دارد که پس از مصرف مواد غذایی به خصوص خوراکی‌هایی از قبیل روغن زیتون که سرشار از چربی‌های غیراشباع است، افزایش می‌یابد. اکنون، بررسی‌های جدید حاکی از آن است که این پروتئین می‌تواند نقش مهمی در پیشگیری از حمله قلبی و سکته مغزی داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۴ راه برای لاغری سریع

روش های بسیاری برای لاغری پیشنهاد شده که یا سختی بسیاری دارند، یا روند طولانی دارند و یا داروهای شیمیایی هستند که از کیفیت آنها مطمئن نیستیم و ممکن است اثرات مخرب بسیاری داشته باشند. در این مطلب، راهکارهای لاغری سریع را به شما معرفی می‌کنیم که از لحاظ سلامتی استانداردهای لازم را دریافت کرده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

راهکارهای ساده برای تعادل فشار خون

پرفشاری خون علاوه بر افت کیفیت زندگی، شما را در معرض ابتلا به بیماری های کشنده قرار خواهد داد و خوشبختانه این شرایطی است که می توان بر آن غلبه کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ناباروری ثانویه در زنان

بله. شما دارای ناباروری دوم هستید و بدین معناست که برای دومین بار قادر به باردار شدن نیستید. اگرچه مشکلات ناباروری اولیه بسیار شایع تر است اما حدود ۳ میلیون خانم در امریکا دارای مشکلات ناباروری دوم هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

درمان فوری و جلوگیری از ریزش مو سر

افزایش سن نیز یکی از عامل‌های اثر گذار در ریزش موست، ریزش موی سر به دلایل هورمونی بیشتر در آقایان رخ می‌دهد و به همین دلیل بیشتر مردان سالمند دچار طاسی و ریزش موی سر هستند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

 

 

1 دیدگاه برای «اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ دارچینی که میخورید سمی است|دارچین اصل را بشناسید/ این رنگ مدفوع یعنی زخم معده / چرا مردان دوست دارند با زنی همسن مادرشان ازدواج کنند؟ / شناسایی پروتئینی در پیشگیری از حمله قلبی و سکته مغزی»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.