اخبار روز سلامت و پزشکی : با راننده‌های ماشین حامل مرغ روبوسی نکنید! / میگرنی‌ها دیابت نوع۲ نمی‌گیرند! / مرگ با چند علامت ساده!

 

نگام ، سلامت و پزشکی _ روماتیسم کودک و بزرگسال نمی‌شناسد ؛ علائم ۶ بیماری شوک آور، اولین بار در چشم ها ظاهر می شود ؛ تمام آنچه در مورد جلوگیری از عفونت و مراقبت از خونریزی باید بدانید ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

با راننده‌های ماشین حامل مرغ روبوسی نکنید!

مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: دست دادن و روبوسی با راننده های حامل مرغ و جوجه، ممکن است موجب شیوع یک بیماری از انسان به انسان دیگر به دلیل تماس با حیوانات و سرایت آن حتی به استان‌های دیگر شود، به همین دلیل رعایت نکات بهداشتی و هشدارهای پزشکی باید به طور کامل باید مد نظر گرفته شود.

 

میگرنی‌ها دیابت نوع۲ نمی‌گیرند!
شاید باور کردنش دشوار باشد، اما محققان می‌گویند زنانی که به میگرن مبتلا هستند، کمتر گرفتار دیابت نوع دو می‌شوند
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
مرگ با چند علامت ساده!
گیجی، تهوع، استفراغ، سوزش شدید در ناحیه چشم و گلو، احساس گرفتگی و درد شدید در قفسه‌سینه، ضعف جسمانی، سرگیجه و بی‌قراری و غیره علائم شایع سرماخوردگی یا آنفلوآنزاست، اما
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
روماتیسم کودک و بزرگسال نمی‌شناسد
بیماری روماتیسم در کودکان، علائم اختصاصی ندارند. کما این‌که تب، درد دست و پا، التهاب مفصل و بروز تغییرات پوستی می‌تواند خبر از ابتلا به روماتیسم بدهد.
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
علائم ۶ بیماری شوک آور، اولین بار در چشم ها ظاهر می شود
چشم ها تنها عضوی از بدن هستند که بدون نیاز به جراحی می توان به آن ها نگاه کرد و رگ ها و عصب های بینایی را دید، پزشکان این عضو بدن را به مثابه پنجره ای برای بدن معرفی می کنند.
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
تمام آنچه در مورد جلوگیری از عفونت و مراقبت از خونریزی باید بدانید

ممکن است برای هریک از ما پیش بیاید که به دلایل مختلف مانند تصادف، زمین خوردن یا هنگام کار کردن با ابزار ‏بُرنده و نوک تیز دچار زخم و بریدگی شویم.
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.