اخبار روز سلامت و پزشکی : دلیل اینکه زنان از رابطه جنسی لذت کمتری میبرند چیست؟ سلامت نیوز: دلیل اینکه زنان از رابطه جنسی لذت کمتری میبرند چیست؟ / رابطه جنسی و انزال طبیعی چند دقیقه است؟ سلامت نیوز: رابطه جنسی و انزال طبیعی چند دقیقه است؟ / اکستنشن منجر به ریزش موی سر میشود سلامت نیوز: اکستنشن منجر به ریزش موی سر میشود

 

نگام ، سلامت و پزشکی _ آیا باید کودکان را در جریان مشکلات اقتصادی قرار داد؟ ؛ پزشک زیبایی، دختر جوان را زشت تر کرد ؛۱۴ علت شایع خارش در کودکان ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :
دلیل اینکه زنان از رابطه جنسی لذت کمتری میبرند چیست؟

داشتن رابطه جنسی خوب و با کیفیت زوجین یکی از مهم ترین مسائل در زندگی مشترک می باشد اما در برخی روابط زنان لذت رابطه جنسی را حس نمی کنند که باید با پیدا کردن علت این مشکل را برطرف کنند
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
رابطه جنسی و انزال طبیعی چند دقیقه است؟

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از زنان و مردان را درگیر می کند زمان مناسب یک رابطه جنسی و انزال طبیعی است.
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
اکستنشن منجر به ریزش موی سر میشود

زهره نیکبخت متخصص پوست ، مو و لیزرگفت : به طور معمول افرادی از اکستنشن مو استفاده می کنند که حس کم مویی در سر دارند و یا حجم موهایشان آنقدرها زیاد نیست و مایل به حجیم ترنشان دادن موهای سر خود هستند .
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
آیا باید کودکان را در جریان مشکلات اقتصادی قرار داد؟

عده ای از روان شناسان معتقدند حرف زدن درباره مشکلات مالی با کودکان ضروری است.
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.
پزشک زیبایی، دختر جوان را زشت تر کرد
:دختر جوان که برای رفع مشکلات تنفسی و انجام عمل زیبایی دوبار بینی‌اش را به تیغ جراحی سپرده بود، دچار نقصی جبران‌ناپذیر شد و از پزشک معالجش شکایت کرد.
برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

۱۴ علت شایع خارش در کودکان

در جریان بیماری‌های کودکان گاه خارش پوستی وجود دارد. در بعضی از این موارد بثورات پوستی دیده می‌شود و گاه خارش اولین و تنها علامت یک بیماری داخلی است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.