اخبار روز سلامت و پزشکی : مصرف زیاد و غیراصولی ترشیجات باعث ضعف قوای جنسی و امراض مختلف / خبر خوش برای زوجین نابارور/ درمان بیمار با پزشکی شخصی / رسانه‌ها بدانند خودکشی شیوع ندارد اما واگیردار است

 

نگام ، سلامت و پزشکی _ ساخت اسید ریبونوکلئیک قابل استنشاق برای درمان بیماری ؛ آشنایی با خواص شگفت‌انگیز «پنیر نخل» ؛ کشف باکتری های خطرناک با گوشی ممکن شد ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

مصرف زیاد و غیراصولی ترشیجات باعث ضعف قوای جنسی و امراض مختلف

مصرف “ترشیجات” به‌نوبه خود از اصولی برخوردار است؛ مصرف زیاد و غیراصولی آن می‌تواند باعث ضعف قوای جنسی و امراض مختلف در بدن شود؛ خواندن این مطلب‌ می‌تواند نگرش خوانندگان درباره ترشیجات را تغییر دهد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

خبر خوش برای زوجین نابارور/ درمان بیمار با پزشکی شخصی

دبیر علمی بخش زنان، نازایی و ناباروری سومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران، گفت: پزشکی شخصی در نازایی، توانسته به موفقیت هایی در زمینه درمان زوجین نابارور دست یابد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

رسانه‌ها بدانند خودکشی شیوع ندارد اما واگیردار است

کارشناس مسئول پیشگیری از خودکشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خودکشی یک رفتار است که نشانه‌هایی دارد و عوامل مختلفی در شکل‌گیری آن دخیل هستند که می‌تواند شامل عوامل وجودی، محیطی و حوادث ناگهانی باشد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

ساخت اسید ریبونوکلئیک قابل استنشاق برای درمان بیماری

محققان دانشگاه ام آی تی نوعی آر ان ای (اسید ریبونوکلئیک)پیام رسان قابل استنشاق ساختند که قادر است مستقیما از طریق مجاری تنفسی وارد ریه ها شده و بیماری هایی مانند فیبروز سیستیک را درمان کند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

آشنایی با خواص شگفت‌انگیز «پنیر نخل»

در میانه تنه نخل مغز ترد و شیری‌رنگ با طعم شیرین و گس وجود دارد که به آن “پنیر نخل” می‌گویند؛ این ماده بسیار مفید و مغذی است؛ در این مطلب با خواص آن آشنا می‌شوید.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

کشف باکتری های خطرناک با گوشی ممکن شد

امروزه گوشی های هوشمند روز به روز بیشتر در دنیای پزشکی و خدمات درمانی نقش آفرینی می کنند و متخصصان هندی موفق به طراحی یک حسگر زیستی و اپلیکیشنی برای شناسایی باکتری ها شده اند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.