اخبار روز سلامت و پزشکی : ورزش قبل از صبحانه، لاغرتان می کند / حجامت برای رفع کمردرد ممنوع / با خمیردندان جوش های زیر پوستی را درمان کنید

 

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ بلایی که مصرف نمک سر مغزتان می آورد ؛ اعتیاد به کار ؛ اختلال پردردسر ! ؛ هرگز به شیرخواران، آب معدنی ندهید ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

 

ورزش قبل از صبحانه، لاغرتان می کند

عصر شهروند | نتایج تحقیقات اخیر محققان بلژیکی به طور واضحی نشان می دهد که ورزش، قبل از اصلی ‌ترین وعده‌ غذایی روز، یعنی صبحانه، بر کاهش وزن تاثیرگذار است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

حجامت برای رفع کمردرد ممنوع

در ارتباط با درد پا و گزگز شدن انگشتان پا در سالمندان اظهار داشت: علت شایع پا درد و یا ورم پا،‌ بی‌حسی و خواب‌رفتگی پا و کمردرد به ویژه در زنان سالمند، تجمع سردی و رطوبت در بدن است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

با خمیردندان جوش های زیر پوستی را درمان کنید

عوامل مختلفی برای از بین بردن جوش‌های زیر پوستی وجود دارد که عجیب ترین خمیر دندان های گفته شده در متن است. دکتر ندا ادیبی متخصص پوست و مو گفت: جوش‌های زیر پوستی مقدمه پیدایش تمام جوش های بدن هستند در واقع پیش درآمد ضایعه های آکنه ای که به آن جوش غرور جوانی هم می گویند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

بلایی که مصرف نمک سر مغزتان می آورد

نمک ماده ای ضروری برای تنظیم عملکردهای مهم بدن است. با این حال، در مطالعات قبلی، ارتباط مصرف بیش از اندازه نمک با افزایش فشارخون و افزایش خطر بیماری قلبی و سکته تایید شده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

اعتیاد به کار ؛ اختلال پردردسر !

یکی از انگیزه‌های انسان در زندگی، کسب موفقیت در حوزه‌های مختلف است و این هدف، در حالت معمول یک ویژگی مثبت تلقی می‌شود که به خاطرش، دور و بری‌هایمان را تشویق و حمایت می‌کنیم

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

هرگز به شیرخواران، آب معدنی ندهید

علی محتشمی متخصص اطفال درباره زمان مصرف مایعات و نوشیدنی‌ها در شیرخواران ۶ تا ۱۲ ماهه، اظهار کرد: بعد از۶ ماهگی، شیرمادر از نظر دریافت انرژی، مواد مغذی و مایعات همچنان غذای اصلی شیرخوار است و باید بر حسب میل و تقاضای شیرخوار و به دفعات زیاد ادامه داشته باشد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.