اخبار روز سلامت و پزشکی : چرا بدنتان یکدفعه گر می گیرد؟ / علت کبودی بدن بدون ضربه چیست؟ / بخش هایی از بدن که می توان بدون آنها زنده ماند

نگام ، سلامت و پزشکی _ علل درد قفسه سینه سمت راست ؛ ۷ دلیل برای اینکه قوز نکنید ؛ اتفاقات شگفت انگیزی که هنگام خواب می افتد ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

 

چرا بدنتان یکدفعه گر می گیرد؟

تقریبا همه ی ما یک احساس گرمای موقتی را در طی خوردن غذاهای تند تجربه کرده ایم. اما اگر شما دچار یک حساسیت غذایی و یا عدم تحمل غذایی ناشناخته باشید ، نشان می دهد ماده ی دیگری موجب گرگرفتگی شما شده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

علت کبودی بدن بدون ضربه چیست؟

گاهی بدن بر اثر ضربه کبود می شود که معمولا طی چند روز برطرف می شود، اما زمانی که بدون وارد شدن هیچ ضربه ای به بدن قسمتی از بدن کبود می شود، علت چیست؟ در ادامه مهم ترین علل این عارضه را بیان می کنیم.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

بخش هایی از بدن که می توان بدون آنها زنده ماند

همه می دانیم که برداشتن آپاندیس مشکل حادی برای بدن ایجاد نمی کند. اما برخی دیگر از بخش های درونی بدن هم هستند که بدون آنها می توان به زندگی ادامه داد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

علل درد قفسه سینه سمت راست

درد قفسه سینه سمت راست ممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیفتد، اما بیشتر ناراحتی قفسه سینه به قلب شما مربوط نیست. در واقع، درد قفسه سینه سمت راست به طور معمول نتیجه حمله قلبی نیست.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

۷ دلیل برای اینکه قوز نکنید

وضعیت قرارگیری مناسب بدن به اندام‌های داخلی شکم این امکان را می‌دهد که بدون فشار اضافی که می‌تواند باعث اختلال درجریان طبیعی و عملکرد دستگاه گوارش شود، وضعیت طبیعی‌شان را به خود بگیرند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

اتفاقات شگفت انگیزی که هنگام خواب می افتد

زمانی که به خواب می‌رویم، مغز و اعضای حیاتی بدن هنوز در حال کار کردن است و آثار یک روز پرمشغله و سخت را ترمیم و بدن را برای روز بعد آماده می کند. اما آنچه خیلی از ما نمی‌دانیم این است که در خواب اتفاقات بسیار جالبی رخ می‌دهد که در ادامه مطلب به آن اشاره‌ شده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.