اخبار روز سلامت و پزشکی : چطور ضریب هوشی کودک مان را ۹ درجه افزایش دهیم؟ / ارتباط ریفلاکس معده و افزایش خطر ابتلا به این سرطان ها / ایا چربی شکم میتواند بر خطر ابتلا به زوال عقل تاثیر بگذارد؟

 

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ پاکسازی کامل روده ها تنها با یک گیاه در خانه ؛ بهترین و سالم ترین روغن برای پخت و پز چیست؟ ؛ سرفه‌ای که به نارسایی قلبی اشاره دارد ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

چطور ضریب هوشی کودک مان را ۹ درجه افزایش دهیم؟

فرید ایمان‌زاده رئیس کنگره انجمن علمی تغذیه کودکان ایران، رئیس سمینار تغذیه با شیر مادر و رئیس بیمارستان کودکان مفید در نشست خبری چهاردهمین کنگره انجمن علمی تغذیه کودکان ایران و سمینار تغذیه با شیر مادر که صبح امروز در بیمارستان کودکان مفید برگزار شد، اظهار کرد: شیرخشک‌هایی ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

ارتباط ریفلاکس معده و افزایش خطر ابتلا به این سرطان ها

تحقیق جدید نشان می دهد مشکل ریفلاکس معده و سوزش معده ریسک سرطان های سر و گردن را افزایش می دهد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

ایا چربی شکم میتواند بر خطر ابتلا به زوال عقل تاثیر بگذارد؟

مطالعات جدید نشان می دهد ، احتمال انقباض بافت مغزی در افراد چاق در میان سالی بیشتر است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

پاکسازی کامل روده ها تنها با یک گیاه در خانه

پاکسازی روده به بهبود عملکرد گوارش کمک بزرگی می کند پاکسازی را می توان از طریق مصرف مواد غذایی و گیاهی و میوه ها انجام داد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین و سالم ترین روغن برای پخت و پز چیست؟

حمد باقر مینایی متخصص طب سنتی درباره روغن مناسب برای مصرف خوراکی اظهار کرد: استفاده از روغن‌های طبیعی از زمان قدیم مرسوم بوده است اما متاسفانه چند سالی است که رویه مصرف روغن‌های طبیعی کاهش پیدا کرد و جای خود را به روغن‌های صنعتی داده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

سرفه‌ای که به نارسایی قلبی اشاره دارد

اگرچه نارسایی قلبی ترسناک و ناخوشایند به نظر می‌رسد، اما به معنای توقف کامل فعالیت قلب نیست که به نام ایست قلبی شناخته می‌شود.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.