اخبار روز ورزشی ؛ آرژانتینی‌ها هم به قضاوت خوب فغانی اقرار کردند / مسی– رونالدو، آغازِ پایانِ یک دوگانه‌ی بزرگ؟

نگام ، ورزشی _ انتقاد تند مجید عسگری از فدراسیون وزنه‌برداری: باید پارتی داشته باشی تا ملی‌پوش شوی ، تعریف و تمجید سرمربی شارلوا از ستاره ایرانی تیمش ، رامین رضاییان: این مرد باید در فوتبال ایران بماند ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فغانی بهترین داور برای بازی پاک است ؛ آرژانتینی‌ها هم به قضاوت خوب فغانی اقرار کردند

علیرضا فغانی، قضاوت دیدار حساس آرژانتین و فرانسه را در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بر عهده داشت. این دیدار با پیروزی چهار بر سه خروس‌ها به پایان رسید و آرژانتین از صعود به دور بعد باز ماند. با این حال رسانه‌های این کشور قضاوت داور ایرانی را خیلی خوب عنوان کردند و حتی آن را به عنوان یکی از داوران فینال دانستند.سایت آرژانتینی اینفوبائه نوشت: در یک بازی فیزیکی داور ۴۰ ساله ایرانی قضاوت خیلی خوبی داشت. او به نحوی در بازی تسلط داشت که در هیچ یک از صحنه‌ها نیازی به VAR نداشت و هرگز دچار اشتباه نشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یک روز پس از شب تلخ مسی و رونالدو ؛ مسی– رونالدو، آغازِ پایانِ یک دوگانه‌ی بزرگ؟

ناتوانی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برای تاثیرگذاری بر سرنوشت تیم‌شان در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی جام جهانی روسیه، به حذف دو ستاره از این تورنمنت انجامید و حتی شاید امیدهای آنها برای فتح بزرگترین جام فوتبال دنیا را برای همیشه نقش بر آب کرد.  مسی ۳۱ساله و رونالدوی ۳۳ساله حالا می‌دانند که شانس‌شان برای قهرمانی در جام جهانی، به شدت کاهش پیدا کرده.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انتقاد تند مجید عسگری از فدراسیون وزنه‌برداری: باید پارتی داشته باشی تا ملی‌پوش شوی

مجید عسگری ، در خصوص شرایطش در رکوردگیری برای مشخص شدن ترکیب تیم ملی وزنه‌برداری اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: وضعیتم در رکوردگیری خیلی خوب بود، حقم نبود که ذخیره باشم و باید جزو نفرات برتر بودم که متأسفانه به حقم نرسیدم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تعریف و تمجید سرمربی شارلوا از ستاره ایرانی تیمش

تیم شارلوا روز گذشته (شنبه) در یک بازی دوستانه ۲ بر صفر تیم سرسله بروژ را شکست داد و امید نورافکن در نیمه‌ اول در ترکیب شارلوایی‌ها بازی کرد.فلیپ مازو، سرمربی تیم شارلوا درباره امید نورافکن گفت: در شرایط کنونی همه چیز برای او به خوبی پیش‌ می‌رود. با او صحبت کردم و قادر است به انگلیسی کارهایش را پیش ببرد. از همان آغاز متوجه شدیم که پسری با نگرشی عالی و ذهنی خوب همانند کاوه رضایی است. احترام زیادی برای نورافکن قائل هستم و این‌طور می‌گویم که ایرانیان مردمان بسیار خوبی هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی پیراهن تیم ملی را می‌پوشم به چیزی جز موفقیت فکر نمی‌کنم ؛ رامین رضاییان: این مرد باید در فوتبال ایران بماند

رضاییان که فصل گذشته راهی اروپا شده بود تا جایگاه ثابت خود در تیم ملی را حفظ کند به خوبی به این هدف دست یافت و در نهایت با نمایشی موفق در سه جدال ایران در این رقابت‌ها نشان داد اعتماد کی‌روش به او بی دلیل نبوده است. رضاییان بعد از یک فصل حضور در فوتبال بلژیک و تیم اوستنده اکنون رویاهای بزرگتر خود را دنبال می‌کند و به دنبال این است با حضور در تیمی مطرح شرایط بهتری در ادامه مسیر خود به دست بیاورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید