اخبار گوناگون بر علیه احمدی نژاد از ممنوع الخروج بودن تا قطعی بودن رد صلاحیت تا اقدامات ضد امنیتی

شنیده ها

برخی فعالان رسانه‌ای در آستانه سفر احمدی نژاد به عراق مدعی شده‌اند او ممنوع الخروج است.

هم چنین یکی از کنال وابسته به سپاه نوشت : یکی از لیدرهای جریان احمدی نژاد در مشهد توسط حفاظت اطلاعات سپاه به علت کشف دو عدد پیجر و یک عدد سلاح کمری دستگیر شده است. اما حالا این جریان اصرار به مسئله سازی توسط امنیتی ها دارد این درحالی است که از ابتدا به کار گیری و ورود این پیجرها و تجهیزات ممنوعه به داخل کشور مسئله تحت رصد کامل بوده است. جریان احمدی نژادمسیر رجوی را طی می کند و در نهایت به یک کالت متعفن تبدیل خواهد شد.

عبدالرضاداوری از طردشدگان تیم احمدی‌نژاد که مدتی قبل توسط دستگاه‌های امنیتی بازداشت شده بود هم از رد صلاحیت مراد سابق‌اش خبر داد!

عبدالرضا داوری هم چنین مدعی شد که تیم احمدی نژاد حامی عوامل اصلی قتلهای زنجیره‌ای اواخر دهه ۷۰ بوده و به مصطفی کاظمی از اعضای اصلی باند سعید امامی شغل دولتی داده بود.

وی در توییتر نوشت : محمود احمدی نژاد در شرایطی عبارت «خس و خاشاک» را به عوامل امنیتی قتلهای زنجیره ای مرتبط میکند که تیمش همواره حامی عوامل قتلهای زنجیره ای بوده اند. از پذیرش کفالت همسر سعید اسلامی توسط حمید بقایی در سال ۷۹ تا استخدام مصطفی کاظمی(موسوی) در شرکت مس بعنوان مشاور در سال ۸۹