ادعای تهیه‌کننده «بدون توقف»: این برنامه اصلا سانسور نمی‌شود

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ تهیه‌کننده برنامه «بدون توقف» تاکید می‌کند که درصد سانسور در این برنامه در حد صفر بوده است و مردم به طور مستقیم و بدون واسطه پرسش‌هایشان را با مسوولان در میان می‌گذارند.


ایسنا نوشت: برنامه «بدون توقف» با طرح موضوعات مختلف، به بررسی شبهات و معضلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می‌پردازد و با دعوت از مسوولان مربوطه آن‌ها را در برابر پنج نفر از مخاطبان داوطلب حاضر در برنامه قرار می‌دهد تا به پرسش‌هایشان پاسخ داده شود.


رضا غلامحسین‌نژاد، تهیه کننده «بدون توقف»، درباره پرداختن به مسائل روز در این برنامه تلویزیونی گفت: «برنامه «بدون توقف» همیشه سعی کرده شبهات و مسائل ریشه‌ای و گاهی موضوعات روز جامعه را بررسی کند؛ مثلا به انتخابات مجلس، بحث بنزین و یا انتخابات آمریکا پرداختیم؛ عمدتا به موضوعات ریشه دار و جدی جامعه می‌پردازیم که قطعا انتخابات هم جزو این موضوعات است و «بدون توقف» هم نسبت به این موضوعات بی‌تفاوت نیست. ان‌شاءالله در آینده وقتی حال و هوای جامعه انتخاباتی شود، «بدون توقف» هم به این موضوعات خواهد پرداخت.»

این تهیه‌کننده درباره طرح پرسش‌ها از مهمانان برنامه که عمدتا مسوولان سازمان‌ها و نهادهای مختلف هستند، عنوان کرد: «به خاطر ندارم موضوعی را مطرح کرده باشیم و مسوولی گفته باشد این سوال را از من نپرسید. ما از همه طیف‌ها مهمان داشتیم، شاید از جریان اصلاح طلب کم‌تر مهمان داشتیم که آن هم دلیلش نیامدن خودشان بوده است. عمدتا هر کسی به برنامه آمده است هیچگاه چنین درخواستی نداشته است.»


او درصد سانسور و ممیزی در برنامه «بدون توقف» را خیلی پایین و نزدیک به صفر دانست و اظهار کرد: «بحث سانسور در همه رسانه‌ها و رسانه‌های خارج از کشور هم اتفاق می‌افتد اما در برنامه «بدون توقف» درصدش خیلی پایین و حتی صفر است. مباحثی در این برنامه مطرح می‌شود که شاید برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی در صداوسیما مطرح می‌شود.»
برنامه «بدون توقف» به تهیه‌کنندگی رضا غلامحسین نژاد و کارگردانی رحیم صادق پور، شنبه تا چهارشنبه هر هفته از شبکه سه سیما پخش می‌شود.