ادعای سه رسانه آمریکایی: حمله سایبری آمریکا به سامانه تسلیحاتی ایران

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ واشنگتن پست، نیویورک تایمز و خبرگزاری آسوشیتدپرس مدعی شدند ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه حملات سایبری‌ای را بر علیه سامانه تسلیحاتی ایران انجام داده است. بر اساس این ادعا، هدف اصلی این حمله سایبری تسلیحات نظامی ایران بوده است. تسلیحاتی که به گفته آمریکا در سرنگونی پهپاد ایالات متحده و حمله به نفت‌کش‌ها مورد استفاده قرار گرفته شده.

برخی رسانه‌های آمریکایی مدعی شدند ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه حملات سایبری‌ای را بر علیه سامانه تسلیحاتی ایران انجام داده است.

به گزارش «انتخاب»، بنا بر ادعای رسانه‌های آمریکا، این حمله در همان روزی که دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا از حمله به نقاطی در خاک ایران منصرف شد، رخ داده است.

نشریه واشنگتن پست نوشت که این حمله سایبری موجب از کار افتادن سیستم‌های کامپیوتری کنترل تجهیزات شلیک موشک‌ و راکت‌ شده است.

نیویورک تایمز هم نوشت که این حمله سایبری در تلافی سرنگونی پهپاد تجسسی آمریکا توسط ایران و همچنین حمله به نفت‌کش‌ها در دریای عمان که آمریکا، ایران را عامل آن معرفی می‌کند، بوده است.

براساس ادعای رسانه‌های آمریکایی از منابع خود، این حمله چند هفته پیش برنامه‌ریزی شده بود و قرار بود که پاسخی باشد به حمله به نفت‌کش‌ها که در دریای عمان اتفاق افتاد.

هدف اصلی این حمله سایبری تسلیحات نظامی ایران بوده است. تسلیحاتی که به گفته آمریکا در سرنگونی پهپاد ایالات متحده و حمله به نفت‌کش‌ها مورد استفاده قرار گرفته شده.

به نوشته واشنگتن پست و خبرگزاری آسوشیتدپرس این حمله سایبری موجب از کار افتادن سیستم تسلیحاتی ایران شده است.

نیویورک تایمز هم نوشت که قرار بوده این حمله برای مدت زمان مشخصی سیستم تسلیحاتی ایران را از کار بیاندازد.

1 دیدگاه برای «ادعای سه رسانه آمریکایی: حمله سایبری آمریکا به سامانه تسلیحاتی ایران»

  • تیر ۲, ۱۳۹۸ در t ۳:۳۲ ب٫ظ
    Permalink

    Pro-Russian Marxists in Iran who invented, brought, and promoted Anti-Americanism in Iran are, rationalizing, heeling and admiring Mullahs action of war mongering.
    جبهه ملی تنها حزب ایرانی بود که در برابر لایحه قصاص خمینی بیانیه داد و انرا بربری خواند . اما همه رسانه های فارسی که در کنترل مارکسیست های روسی و متحدان ملاها هستند انرا در پرده سکوت نگاه داشته و به جبهه ملی بیش از دو حزب روسی توده و فدایی حمله میکنند . از امریکا ستیزی ملاها ( خمینی و خامنه ای ) چنان دچار شعف می شوند برای روسیه ( که حالا در غیاب ایران دنبال لوله گاز به المان است) که نمی توانند انرا پنهان کنند . تابان چریک فدایی در اخبار روز خامنه ای و موضع جنگ طلبانه ویرانگر او برای ایران و پر منفعت برای روسیه ( دو سر برد، چه مذاکره ، چه جنگ) را بی شرمانه جشن میگیرد . مارکسیست های روسی در بی بی سی فارسی و ایران ینترنشنال دنبال قانونی جلوه دادن بازی ملاها با اتش هستند . مردمی که به جز نان چیزی در سفره انها نیست را مثل گوسفند دارند قربانی منافع روسیه و عربهای روسی میکنند ، در حالیکه سیستم های فاسد فاشیست خودشان ( کره شمالی ، ونزوئلا ، ویتنام ، کوبا ، …) مسیر بی خطر مذاکره و کوتاه امدن و خفه شدن برای لقمه ای نان را در پیش گرفته اند . یکی نمی پرسد چهل سال ماجراجویی ، چه حاصل ؟ لوله گاز روسیه به المان دارد امضا می شود ، باید ملاها نتوانند گاز بفروشند ! مذهب بیش از ده هزار سال قدمت دارد ، شیعه ۱۴۰۰ سال غیر رسمی و بیش از ۳۰۰ سال رسمی ، در انزمان نه امریکا وجود داشت ، نه اسرائیل ، میلیاردها مسلمان و میلیونها شیعه در جهان دوست و متحد امریکا هستند ، امریکا ستیزی از کجا امد به این مرزو بوم ؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.