از تهران تا مالمو؛ پایان ماجراجویی هجده ساله صفری،پیام راجر فدرر برای خداحافظی بازیکن ایرانی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ بازیکن ایرانی-سوئدی بعد از ۱۸ سال حضورش در فوتبال حرفه ای که مانند اغلب قوتبالیست ها سال های پرفراز و نشیبی بود کفش هایش را آویخت.

هرنگ صفری بازیکن ایرانی-سوئدی در آخرین بازی تیمش در لیگ سوئد بعد از دقیقه شصت پا به چمن ورزشگاه الدا گذاشت تا آخرین نیم ساعت دوران حرفه ای اش را برابر اوسترسوند تیم سابق سامان قدوس بازی کند. 


او گفت:” فکر کردم که این آخرین لحظات زندگی من در زمین فوتبال است و دیگر برگشتی در کار نیست. خیلی لذت بردم و بسیار لذت بخش بود که توانستم دوباره در زمین فوتبال بازی کنم.”


علیرغم کمبود تماشاگر باشگاه مالمو به طور کامل از ستاره ایرانی اش تقدیر کرد. ویدئویی هایی از راجر فدرر تنیسور سرشناس جهان و همچنین همسر بهرنگ ، یک موزیک ویدئو از طرف یوهان داهلین و مارکوس روزنبرگ دو بازیکن قدیمی مالمو به مناسبت این روز آماده شده بود. صفری نیز در میان بازیکنان ایستاده بود و در همه جهات ادای احترام می کرد:” هنوز نتوانستم باور کنم. دیروز عالی بود، احساسات فوق العاده ای را لمس کردم.” او این حرف را بعد از مراسم خداحافظی که برایش تدارک دیده شد گفت:” احترام خارق العاده ای وجود داشت و موزیک ویدئوها عالی بودند. من سعی می کنم با واقعیت کنار بیایم.”