از جان مردم چه می خواهید؟

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – ✍️ اجلال قوامی

جان مردم دراین دیار آنقدر ارزان شده که هر کسی به خود این اجازه را می دهد با آن بازی کند.در تازه ترین آن ها علیرضا پناهیان منبری اصولگرایان در یک برنامه زنده صدا و سیما که از کربلا پخش می شد با تشکیک در واکسن های کرونا در قد و قامت یک پزشک متخصص ظاهر شد.

رسانه ای چون صدا و سیما اصولا نه به اصول حرفه ای پایبند است و نه ذائقه و خواست مردم برای اش اهمیتی دارد.محتوای برنامه های این رسانه در همه حوزه ها به شدت نازل و با پرنسیب های یک رسانه حتا نیمه معتبر هم فرسنگ ها فاصله دارد.پس اینکه به تریبون چنین افرادی تبدیل شود جای تعجب ندارد!

بلای کرونا در این دو سال جان های بسیاری را به کام‌ مرگ برده و ناکارآمدی در کنترل و مدیریت این بیماری داستان بلندی است که بارها به آن پرداخته شده است.تاسف بار تر آنکه سخنان بیهوده و بی پایه ای که هر از چند گاهی از زبان برخی ها که تخصصی در حوزه پزشکی ندارند جز نمک پاشیدن بر زخم مردم فایده ای ندارد.

این‌ منبری محبوب اصولگرایان آیا خود از کسانی نیست که از نعمت واکسن فایزر بهره مند شده و اینک با خیال آسوده برای مردم فتوا صادر می کند؟

جناب علیرضا پناهیان از موسسان قرار گاه عمار است و در دانشگاه هنر هم مسئولیت دارند.حال نسبت ایشان با هنر چیست در عجبم اما بهتر است ایشان در قد و قامت خویش به عنوان یک منبری سخن شایسته بگوید و جان مردم را دست مایه سخنان تلخ خود نکند.