از دورهمیِ پنج سال پیش تا دورهمی امسال؛ از شادی و امید تا…

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، چهارشنبه‌شب، برنامه دورهمی به تکرار دو قسمت از برنامه‌های سالهای گذشته اختصاص داشت؛ به یاد شادروان ماه‌چهره خلیلی و به یاد شادروان بهنام صفوی. روحشان شاد و یادشان گرامی.

چهارشنبه‌شب، برنامه دورهمی به تکرار دو قسمت از برنامه‌های سالهای گذشته اختصاص داشت؛ به یاد شادروان ماه‌چهره خلیلی و به یاد شادروان بهنام صفوی. روحشان شاد و یادشان گرامی.

به گزارش مردم‌سالاری‌آنلاین،اگر برنامه را دیده باشید یک موضوع در این برنامه، عجیب و قابل تامل بود. فضای برنامه‌های چهار – پنج سال پیش دورهمی را با برنامه‌های امسال آن مقایسه کنید. آن سال‌ها: فضای شاد؛ دکور روشن؛ چهره شاداب مجری، پرسش‌های جذاب… و امسال: فضای نه‌چندان شاد؛ دکور تیره و تار؛ و البته پرسش‌هایی تلخ…

این تغییرات فقط در فاصله کمتر از پنج سال تا این حد محسوس است. چه شده در این پنج سال؟ آیا تلخی و تاریکی فضای دورهمی و شاداب‌نبودن مهران مدیری در برنامه ماه‌های اخیر، در مقایسه با برنامه‌های چهار-پنج سال پیش، بازتابی از وضعیت جامعه امروز ما نیست؟ آیا جامعه ما تلخ‌تر و ناراحت‌تر و نگران‌تر از  سالهای گذشته نیست؟ و اصلا این همه تغییر فقط در پنج سال، غیرطبیعی نیست؟ نکند پنج سال بعد بگوئیم پنج سال پیش چقدر شادتر بودیم؟