از ماست که بر ماست / مسعود علیزاده

 

از ماست که بر ماست. 😠😠

متاسفانه بعضی از سرباز های نیروی انتظامی هیچ بویی از انسانیت نبردند. در بیشتر سرکوب های معترضین در طول این سالها سرباز ها در صف اول در کنار یگان ویژه و نیروهای سرکوب گر ایستاده اند و بیشترین خشونت را علیه معترضین اعمال میکنند. لازم دونستم از برخورد چند سرباز نیروی انتظامی در سال ۸۸ بنویسم که بعضی از انسان ها میتوانند چه موجودات کثیفی باشند و از جایگاه خودشان علیه مردم سو استفاده کنند!!

زمانی که از بازداشتگاه کهریزک به زندان اوین منتقل میشدیم چند سربار نیروی انتظامی هم داخل اتوبوس بود که بدترین برخورد ها را با ما داشتند. به طور مثال هر چقدر التماس کردیم به ما آب بدهید دریغ از یک قطره آب، عوضی ها خودشون جلوی ما آب خنک میخورند و به ما نیش خند میزنند و بهمون فحش و ناسزا می‌گفتند که شما میخواهید این رژیم رو عوض کنید و ……… هوای داخل اتوبوس خیلی خیلی گرم بود و همگی ما از تشنگی لب هایمان خشک شده بود و اصلا حال خوبی نداشتیم ، چند نفر از بچه ها هم بخاطر گرمای شدید حالشان وخیم شده بود ، وقتی قصد داشتیم درب پنجره را باز کنیم تا کمی هوای تازه داخل اتوبوس بیاید با باتوم سرباز ها مواجه شدیم و حسابی از سوی آنها باتوم نوش جان کردیم. برخود اون روز اونها را تا به امروز هرگز نتوانستم فراموش کنم .ای کاش میشد آنها هم یک روزی در یک دادگاه عادلانه مجازات میشدند تا به جزای اعمالشان برسند و درس عبرتی برای دیگران شود و امروزه شاهد خشونت از سوی بعضی از سرباز های نیروی انتظامی نباشیم .

وقتی خود ما به یکدیگر رحم نمیکنیم از حکومت جمهوری اسلامی چه توقعی میتونیم داشته باشیم ؟ امروز در سایت توانا شاهد برخود زشت سربازهای نیروی انتظامی بودم که دست فروشان بی گناه را مورد ضرب و شتم قرار میدادند. با دیدن این صحنه قلبم به درد آمد و فقط یک جمله در ذهنم آمد!!! از ماست که بر ماست. 😔

لازم به ذکر است من خاک زیر پای همه ی سربازان کشورم هستم که صبح تا شب زحمت میکشند تا خانواده های ما در امنیت باشند و من از همین جا دست بوس این قهرمانان هستم. زنده باد انسانیت.