استعفای دسته جمعی تعدادی از مدیران هلال‌احمر

نگام ، اجتماعی _ جمعی از مدیران ارشد هلال‌احمر به دلیل وجود برخی مشکلات و اختلاف نظرها استعفا کردند.

به گزارش  اصلاحات پرس ، جمعی از مدیران ارشد هلال‌احمر به دلیل وجود برخی مسائل، طی نامه‌ای به رئیس جمعیت هلال‌‌احمر استعفای خود را اعلام کردند.

هادی مازوچی مشاور حوزه ریاست و رئیس کمیسیون اقتصادی شرکت‌ها، مجامع و امور املاک و مستغلات جمعیت، داود باقری معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه و دبیر هیأت مرکزی گزینش جمعیت از جمله مدیرانی بوده که صبح امروز استعفای خود را به علی‌اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال‌احمر اعلام کرده‌اند.

همچنین کاظم شریفی مسئول معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر و رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران نیز از دیگر مدیرانی است که استعفای خود را اعلام کرد.

همچنین مدیرانی که استعفای خود را اعلام کرده‌اند علاوه بر مسأله وجود مسائل غیرشفاف مالی در تصمیم‌گیری‌ها تغییر ناگهانی دبیر کل جمعیت هلال‌احمر را دلیل دیگر این استعفا اعلام داشته‌اند.

روز گذشته محمود محمدی‌نسب دبیر کل جمعیت هلال‌احمر به صورت ناگهانی با حکم جمعیت هلال‌احمر از سمت خود برکنار شد و محمودرضا پیروی مشاور عالی در امور اجرایی و سرپرست حوزه دبیر کل هلا‌ل‌احمر شد.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که محمود محمدی‌نسب به دلیل اختلاف‌نظر با رئیس جمعیت هلال‌احمر در مورد موضوعاتی همچون بیمارستان ایرانیان دبی برکنار شده است.