اسناد تاجگردون از پرونده رانت و تخلفات زاکانی

شنیده ها

غلامرضاتاجگردون نماینده پرنفوذ مجلس که با تلاش تیم علیرضا زاکانی و اتهام رانتخواری و فساد مالی اعتبارنامه اش رد شد اخیرا اسناد و شواهدی از تکرار همان تخلفات توسط زاکانی در مرکز پژوهشهای‌ مجلس منتشر کرده است

طبق این اسناد برای خودش در ریاست مرکز‌ پژوهشها ۱۶ معاون نصب کرده و برادر داماد خودش را هم معاون اصلی انتصاب کرده است

تاجگردون که رئیس کمیسیون برنامه و بودجه بود می گوید زاکانی صدها نفر را ظرف چند ماه بدون تشریفات قانونی در دفتر تهران و قم مرکز پژوهشها استخدام کرده است

اتفاق جالب‌تر این است که صلاحیت زاکانی در دور قبل توسط شورای نگهبان رد شد اما این بار تایید شد

بدنبال انتشار اسناد تخلفات زاکانی در صفحه تاجگردون یکی از فعالان در یادداشتی نوشته؛

آقای زاکانی مسئله این نیست که فرزند یا نوه شما تابعیت سوئیس و هر کشور دیگری را دارد یا ندارد بلکه سوال اینجاست که:

۱- فرزندان شما پول و هزینه سفر و اقامت در غرب را از کجا آورده اند؟ اگر می فرمایید که شما از جوانی کار کرده و ثروت اندوخته اید، والله که ما هم از وقتی به خاطرمان می آید والدینمان روزی بیش از دوازده ساعت جان کنده اند اما چگونه است که همیشه در هزینه یک سفر به مشهد هم مشکل داشته ایم اما فرزندان شما چگونه از کشورهای گران قیمتی چون آمریکا و سوئیس و انگلیس سردرمی آورند؟

۲- آقای زاکانی مردم می پرسند شمایی که فرهنگ و سبک زندگی غربی را منحط و فاسد می دانید و زنان و دختران مردم را به خاطر به ورزشگاه رفتن و موی سر تنبیه می کنید، چگونه راضی شدید که دختران و پسرانتان در قلب اروپا و آمریکای منحط ساکن شوند؟

۳- آقای زاکانی مردم می پرسند وقتی شما که ایران را از همه لحاظ کشوری ابرقدرت و نمونه معرفی می نمایید و بابت آن سر مردم منت می گذارید چرا به همین دانشگاههای کشور قناعت نکرده و فرزندان خود را راهی سرزمین های کفر می نمایید؟

آقای زاکانی سوال اصلی مردم این «دم خروس بیرون زده و قسم حضرت عباس» شماست.