اصول‌گرایان مدت‌هاست مشغول فحش دادن به یکدیگر هستند

یکی از دلواپسان در صفحه «گوگل پلاس» خود به تلاش‌ها برای وحدت میان «اصول‌گرایان» انتقاد کرده و نوشته با «آدم‌های متحجر و افراطی و فحاش» نمی‌توان به وحدت رسید.
به گزارش نگام به نقل از دیگربان این فعال سایبری در پست خود نوشته «اصول‌گرایان» در ۳۰ سال گذشته نتوانسته‌اند بر سر یک سفره بنشینند و در این مدت بدترین فحش‌ها را به یکدیگر داده‌اند.
متن کامل این پست:
چرا دروغ بگم؟ من با بعضی اصلاح‌طلب‌ها راحت ترم تا با بعضی اصولگرایان.
کجا گفته یا نوشته شده که حتما باید به هر قیمتی تحت عنوان اصطلاح موهومی به نام اصولگرایی باشی؟
کجا قانون شده که وقاحت بعضی‌ها رو فقط بخاطر اصولگرایی تحمل کنی؟
اصلا کدام اصولگرایی؟ مگه دغدغه اصول و ارزش‌ها فقط با یه تابلوی اصولگرایی بدست می‌اد و ثابت می‌شه؟
اینا خودشون تو ۳۰ سال گذشته چندین بار اسم عوض کردن و الان هم به ده بیست شاخه مختلف تقسیم شدن. خودشون با هم سر یه سفره نمی‌تونن بشینن، به وقتش بد‌ترین فحش‌ها رو به هم می‌دن، حالا من بیام غصه اصولگرایی چند شاخه رو بخورم به این خاطر که وحدت کذایی حفظ بشه؟
وحدتی که در شرایط ضعف باشه چه فایده‌ای داره؟ در مهم‌ترین و حساسترین روز‌ها با هم کنار نمی‌یان، حالا بخاطر دوباره به قدرت رسیدن این‌ها، وحدت خوب شد؟ که چندتا آدم قدرت طلب به اسم اصولگرا به قدرت برسن؟
این تکثر واقعیت جامعه است. واقعیت اینه که با هر کسی نمی‌تونی کنار بیای. تعارف که نیست. وحدتی که با شعار و تعارف بدست بیاد، دو روز نشده به ضد خودش تبدیل می‌شه.
وحدت واقعی وقتی به دست می‌اد که جماعت اصولگرا یه بار دیگه اصول رو بشناسن و دست از شعار بردارن. فقط با اسم اصولگرایی که هرکسی اصولگرا و طرفدار اصول نمی‌شه.
آدم‌های متحجر و افراطی و فحاش چه بویی از اصول بردند و چه اصراری به وحدت با اونهاست؟