اعتراض کارگران فصلی نی‌بر هفت‌تپه به عدم دریافت مطالبات فروردین/ کارفرما: همه مطالبات پرداخت شده است

پایگاه خبری / تحلیلی نگامگروهی از کارگران فصلی نی‌بر مجتمع کشت‌ و صنعت هفت تپه صبح امروز به پرداخت نشدن حقوق کامل فروردین ماه خود اعتراض کردند.

به گزارش ایلنا، صبح امروز چهارشنبه (یکم خرداد ماه) گروهی از کارگران فصلی نی‌بر مجتمع کشت‌ و صنعت هفت تپه به پرداخت نشدن حقوق کامل فروردین ماه خود اعتراض کردند.

یکی از کارگران حاضر در این‌باره گفت: کارگران فصلی نی‌بر برای مشخص شدن وضعیت مطالبات مربوط به فروردین ماه آنها نگران هستند.

این کارگر با بیان اینکه حدودا دو هزار کارگر فصلی در مجتمع هفت تپه مشغول کارند، در ادامه گفت: کارفرما به این دلیل که میزان کارکرد هر یک از کارگران فصلی در فروردین ماه به حداقل رسیده، از پرداخت کامل حقوق خوداری کرده است.

این کارگر فصلی نی‌بر هفت تپه تصریح کرد: در فروردین ماه سال جاری با بارندگی مستمر و سیلاب‌هایی که بخش‌هایی از مزارع نیشکر را دربرگرفته بود، امکان کارکردن در همه روزها را نداشتیم.

روابط عمومی مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به نقل از امید اسدبیگی (مدیرعامل مجتمع هفت تپه) در این‌باره به ایلنا گفت: همه مطالبات مربوط به فروردین ماه کارگران فصلی مجتمع براساس کارکرد هر یک از کارگران به حساب آنها واریز شده و مطالبات دیگری طلب ندارند.