اعترافات احتمالی مدیر جمعیت امام علی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ رویا صدر در مطلبی از اعترافات احتمالی مدیر جمعیت امام علی نوشت :

من اعتراف می‌کنم که ما طی دو دهه اقدامات خرابکارانه در رابطه با شناسایی آسیب‌های اجتماعی به شیوه ناجوانمردانه‌ای دست به سیاه نمایی شرایط اقتصادی جامعه زده و متأسفانه بارها گفتیم در جامعه افراد محروم وجود دارد و در این رابطه حتی اغراض وطن‌فروشانه‌ای از قبیل کمک به محرومان را با مهارت هرچه‌تمام‌تر میان بسته‌های حمایتی جاسازی کردیم.

من اعتراف می‌کنم که انجمن با سوء‌استفاده گستاخانه از باورهای مذهبی مردم، در شب‌های رمضان از طریق اخاذی حدود یک میلیارد تومان از محل حساب‌های بانکی انجمن، ده‌ها هزار قبضه غذا داخل هفت‌ هزار فروند بسته مشکوک جاسازی کرد و چون اقلام در یک کیسه جا نمی‌شد آن‌ها تقسیم شده در دو کیسه جاسازی گردید و با پخش ناجوانمردانه آن از سوی هزاران نیروهای داوطلب، به انجام یارگیری از طبقات مستضعف اقدام کرد و توانست هزاران کودک را تحت پوشش قرار دهد و با زیرکی فضای زندگی‌شان را عوض کند.

من اعتراف می‌کنم که در جریان سیل بهار ۹۸ از غیبت نهادهای مسئول استفاده کرده و به منطقه رفته به شیوه مذبوحانه‌ای با کمک به آسیب‌دیدگان، تمام آب‌ها را به آسیاب دشمن ریختیم و رسید دریافت داشتیم.

من اعتراف می‌کنم که با نشر افکار انحرافی و خطرناک مبارزه با تبعیض و فقر و معضلات اجتماعی و مباحث منحط حقوق بشری و طرح‌های انحرافی چون ممنوعیت قانونی ازدواج در سنین پایین و ترویج افکار ضاله توانمندسازی محرومین٬ به اجرای برنامه‌های شبه‌فرهنگی – اجتماعی و تغییر جهت باورهای سیاسی و فکری و اجتماعی مردم و ابتذال درون‌گروهی پرداختیم تا عزیزان مسئول را که به خاطر گرفتاری‌های روزمره از قبیل ساختن طاقت‌فرسای برج٬ فرصت کارهای پیش‌پاافتاده‌ای از قبیل خدمت‌رسانی به مردم عزیزمان را ندارند ضایع و سنگ روی یخ کنیم.

من اعتراف می‌کنم که از طریق مشارکت و تبانی در صدور برنج و روغن در شبکه غذایی محرومان کشور به اخلال در نظام اقتصادی جامعه پرداخته و به معاونت در تحصیل مال از طریق حساب‌های کمک‌رسانی و تزریق آن‌ها از طریق شبکه‌سازی‌های مخوف و عنکبوتی شامل ده‌هزار عضو از میان دانشگاهیان و روشنفکران و سایر اقشار معلوم‌الحال اقدام نموده و برای نفوذ در سطوح مختلف افکار عمومی آنها را در اختیار نیازمندان قرار دادیم.

من اعتراف می‌کنم که سازمان به‌اصطلاح مردم‌نهاد ما مجوز داشت و قانونی بود و شفافیت مالی و عملکردی داشت و بی‌شک اگر ریگی در کفشمان نبود نیاز به این همه اتکا به قانون نداشتیم.

من اعتراف می‌کنم که ما با مراکز معاند ضد ایرانی از قبیل شورای اقتصادی-اجتماعی سازمان ملل معلوم‌الحال و یونیسف پلید همکاری داشته و به ابتکار شخص ترامپ با هدف تحت‌فشار قرار دادن کشور و ملت عزیز و مظلوم ایران برای ۲۶ نوجوان محکوم‌به قصاص مراسم گل‌ریزان گرفته‌ و نون پنیر سبزی پخش کردیم.

من اعتراف می‌کنم که… بابا جونِ مادرتون ولم کنید… به‌خدا من اعتراف می‌کنم…