اعلام نامزدی محسن رهامی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰

محسن رهامی هم اعلام کاندیداتوری کرد تا از فرصتی که به عنوان کاندیدای انتخابات خواهد داشت، استفاده لازم را ببرد. البته او با سابقه‌ای که دارد، قطعا نمی‌تواند به راحتی از کانال شورای نگهبان عبور کند.

این حقوقدان اصلاح‌طلب با اعلام حضورش به عنوان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: از مدت‌ها قبل با کمک جمعی از شخصیت‌ها و جریان‌ها، کمیته‌هایی برای برنامه‌ریزی در چندین حوزه تشکیل داده‌ایم تا با استفاده از تجارب و تخصص افراد، برنامه ‌کاملی برای بهبود اوضاع کشور تهیه شود.

این برنامه‌ها کارکردهای مختلف دارد، هم برای ارائه به مردم و احزاب تهیه شده است و در صورتی که شرایط فراهم شود می‌توان در صورت موفقیت در آینده استفاده کرد. علاوه برآن، به هرکسی که برنده انتخابات شود می‌توان ارائه کرد تا در صورت تمایل بهره برداری کند.

او هم چنین گفت : در مقایسه با دوره‌های گذشته، فعلا فضای انتخاباتی چندان فعال نیست.احساس بی اثر بودن حضور آنها در پای صندوق‌های رای در اصلاح و تغییر اوضاع اقتصادی و سیاسی کشور و به عبارت دیگر، بلاموضوع بودن انتخابات است.

رهامی هم چنین اظهار داشته : هنوز کشور از بحران‌های اقتصادی و سیاسی و اداری و مشکلات بین المللی که دولت احمدی نژاد ایجاد کرد، نتوانسته است نجات پیدا کند، پس این گونه نیست که انتخابات کاملا بی‌تأثیر باشد.

✍️ دیدگاه شما 🙏