افشاگری موسوی خوئینی ها در مورد چمران و صدر و هاشمی ، مرده ها قدرت پاسخگویی ندارند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ اظهارات بی سابقه موسوی خوئینی ها و افشاگری های وی در مورد امام موسی صدر و شهید چمران و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حالی مطرح می شود که این سه نفر دیگر در قید حیات نیستند تا از خود دفاع کنند. سکوت موسوی خوینی ها در زمان حیات  آیت االه هاشمی قابل تامل می باشد.

 

میثم بازیاری

 

اسدالله بادامچیان در صفحه شخصی خود نوشت: جای هاشمی خالی که پاسخ {موسوی خوئینی ها} را بدهد و از این دو یار وفادار امام و انقلاب اسلامی دفاع کند.

 

به گزارش خبرآنلاین، اسدالله بادامچیان در صفحه شخصی خود نوشت :چرا #موسوی_خوئینی_ها ناگهان پس از سالها و در فقدان مرحوم #هاشمی_رفسنجانی اقدام به تخریب #امام_موسی_صدر و #شهید_چمران کرده است؟ جای هاشمی خالی که پاسخ او را بدهد و از این دو یار وفادار امام و انقلاب اسلامی دفاع کند.

زیباکلام: نه موسوی خوئینی‌ها اصلاح‌طلب است نه احمدی‌نژاد آزادی‌خواه

صادق زیباکلام به فراخوان احمدی نژاد و موضوع بست نشینی او در امام زاده صالح برای دفاع از زندانیان واکنش نشان داد و گفت: احمدی‌نژاد قبل از اینکه قوه قضائیه را زیر سئوال ببرد تکلیفش را با خرداد ۸۸ روشن کند.
صادق زیباکلام به فراخوان احمدی نژاد و موضوع بست نشینی او در امام زاده صالح برای دفاع از زندانیان واکنش نشان داد و گفت: احمدی‌نژاد قبل از اینکه قوه قضائیه را زیر سئوال ببرد تکلیفش را با خرداد ۸۸ روشن کند.
بخش هایی از این گفتگو را بخوانید؛
احمدی نژاد فراخوان داد تا کسانی که معتقدند در پرونده های قضایی مورد اجحاف قرار گرفته اند اسناد خود را به دفتر او ارسال کنند، شما این اقدام احمدی نژاد را چه طور ارزیابی می کنید؟
من همان نظری را درباره آقای احمدی نژاد دارم که درباره آقای موسوی خوئینی ها دارم. من به هیچ وجه آقای موسوی خوئینی ها را اصلاح طلب نمی دانم و به هیچ وجه آقای احمدی نژاد را هم یک فردی که آزادی خواه و دموکراتیک شده نمی شناسم. معتقدم اولین علامت و شرط تغییر در احمدی نژاد آن است که بگوید با گذشته اش چه کار می خواهد کند؟ همانطور که تا آقای موسوی خوئینی ها نگوید با دهه ۶۰ چه کار می خواهد کند، نمی تواند بگوید اصلاح طلب است. چرا مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به خصوص بعد از سال ۸۸ این همه تیغ و تیشه خورد؟ چون از گذشته فاصله گرفت اما آقای موسوی خوئینی ها هیچ فاصله ای از موسوی خوئینی های دهه ۶۰ نگرفت. هیچ طوری تکلیف خودش را با مسائل دهه شصت روشن نکرد. آقای احمدی نژاد هم قبل از اینکه قوه قضائیه را زیر سئوال ببرد باید تکلیفش را با ۸ سال دوره ریاست جمهوری اش به ویژه خرداد ۸۸ روشن کند.

سهم‌خواهی موسوی خوئینی‌ها از آقای خامنه‌ای به روایت هاشمی+ عکس

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات خود به سهم خواهی موسوی خوئینی‌ها از آیت‌الله خامنه‌ای اشاره می‌کند که ذکر این خاطره خالی از لطف نیست.

گروه سیاسی مشرق- آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات خود به سهم خواهی موسوی خوئینی‌ها از آیت‌الله خامنه‌ای اشاره می‌کند که ذکر این خاطره خالی از لطف نیست.

۳۰ مرداد:

آقای موسوی خویینی ها آمد… از رهبری رنجیده، به خاطر اینکه ایشان را رئیس قوه قضائیه نکرده است. گفتم آیت‌ا… خامنه‌ای مایلند در دفتر خودشان کاری به ایشان واگذار نمایند؛ نپذیرفت. و گفت بنا دارد با انتخابات میان دوره ای به مجلس برود. پیشنهاد همکاری با نهاد ریاست جمهوری را هم دادم. گفت اگر بنا باشد کاری را بپذیرد، این را می‌پذیرد.