اقتباس مارگو رابی از رمان نویسنده ایرانی الاصل

پایگاه خبری / تحلیلی نگاممارگو رابی ستاره هالیوود، فیلم بلندی را بر اساس رمانی از آتوسا مشفق، نویسنده ایرانی الاصل اهل آمریکا خواهد ساخت.

به گزارش ایران آرت، مارگو رابی بازیگر استرالیایی به تازگی در مصاحبه با مجله “ووگ” بریتانیا تأیید کرده است که به عنوان تهیه‌کننده با کمپانی “لاکی‌چپ” از رمان “سال استراحت و فراغت من” یک فیلم بلند اقتباس خواهد کرد. این کتاب دومین رمان مشفق پس از “آیلین” (Eileen) است که در سال ۲۰۱۵ منتشر و برنده جایزه “من بروکر” شد.

داستان رمان در مورد یک راوی بدون نام بلوند از یک خانواده ثروتمند است که به تازگی در رشته تاریخ هنر از دانشگاه کلمبیا فارغ‌التحصیل شده و در اولین سال‌های تحصیلش در کالج پدر و مادرش را از دست می‌دهد. پدر او از سرطان جان می‌دهد و الکل و اختلال روانی کار مادرش را به خودکشی می‌کشاند.

به گزارش ۳۰نما، رابی اخیراً در فیلم بدون عنوان “دیوید او. راسل” ظاهر شده و باید در “بابل” (Babylon) “دیمین شزل” مقابل “برد پیت” بازی کند، اما باید خود را برای نقش‌آفرینی در فیلم “باربی” ‌(Barbie) نیز آماده کند.

او در مورد پروژه “باربی” می‌گوید: “با خود چیزهای زیادی می‌آورد. و ارتباطات نوستالژیک بسیار” و اضافه می‌کند: “مردم عموماً وقتی کلمه “باربی” را می‌شنوند فکر می‌کنند: “می‌دانم چگونه فیلمی خواهد بود” و بعد می‌شنوند که “گرتا گرویگ” نویسنده و کارگردان فیلم است، و می‌گویند: “خوب، شاید هم ندانم…””

رابی که سال گذشته به عنوان تهیه‌کننده “زن جوان آینده‌دار” را روی پرده داشت، به زودی در ریبوت “جوخه انتحار” به کارگردانی “جیمز گان” دیده خواهد شد. این فیلم در ماه آگست همزمان با اکران در سالن‌های سینما از شبکه اچ‌بی‌او مکس پخش خواهد شد.

او در مورد بازی زنان در فیلم‌های اکشن به “ووگ” می‌گوید: “آن صحنه‌هایی که همه‌چیز اطراف شما منفجر می‌شود، و شما درست به موقع نجات پیدا می‌کنید، آن فرارهای بزرگ و و حماسی و قهرمانانه در طول جنگ؟ آن لحظات سینمایی؟ دختران هرگز از این صحنه‌ها ندارند. دختران هرگز ندارند.”