اقدامات جدید بانک ملی ایران در کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، بانک ملی ایران طی چند روز اخیر با بسیج کامل امکانات خود تلاش کرده است یاریگر هموطنان عزیز سیل‌زده در استان‌های مختلف باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با ادامه مشکلات جوی و وقوع سیل در سایر استان‌های کشور علاوه بر استان‌های گلستان، مازندران و فارس، کارکنان بانک ملی ایران و شرکت‌های تابعه علی رغم تعطیلات با تشکیل کمیته‌های بحران اقدام به جمع‌آوری و ارسال اقلام ضروری به هموطنان آسیب‌دیده کرده‌اند.

مدیرعامل بانک ملی ایران طی روزهای اخیر به طور مرتب با مسئولین استان‌های آسیب دیده در ارتباط بوده و اختیارات کامل جهت هر گونه همراهی و کمک‌رسانی به ادارات امور تفویض شده است.

مدیرعامل بانک ملی ایران آمادگی کامل خود را برای اجرای مصوبات دولت و بانک مرکزی برای کمک به هموطنان سیل زده اعلام کرده است‌.

طی روزهای اخیر کمیته‌های خودجوش کارکنان بانک نیز در استان‌های مختلف تشکیل شده و تاکنون کارکنان بانک ملی ایران در استان‌های مختلف با ارسال چندین محموله غذایی و بهداشتی به مناطق سیل زده تلاش کرده‌اند در این حادثه غمبار در کنار هموطنان سیل زده باشند.

تشکیل ستادهای مردمی با محوریت و راهبری بانک ملی ایران در برخی استان‌ها نظیر گلستان جهت اسکان و پذیرایی دو هزار نفر از مردم سیل‌زده استان و اسکان برخی از هموطنان در اماکن متعلق به بانک و منازل کارکنان از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.