اقدام به بازداشت یوسف بهمنی, فعال کارگری توسط ماموران اداره اطلاعات شهرستان شوش

پایگاه خبری / تحلیلی نگامشب گذشته, ماموران اداره اطلاعات شهرستان شوش با یورش ناگهانی به منزل شخصی “یوسف بهمنی”, فعال کارگری شاغل در مجتمع کشاورزی صنعتی نیشکر هفت تپه قصد بازداشت وی را کرده بودند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از سندیکای کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه, در ساعات پایانی پنجشنبه ۲۵ مهرماه ۱۳۹۸, در پی یورش ناگهانی ماموران اداره اطلاعات شهرستان شوش به منزل شخصی “یوسف بهمنی” فعال کارگری شاغل در مجتمع کشاورزی صنعتی نیشکر هفت تپه, قصد بازداشت این فعال کارگری را داشتند که با توجه به عدم حضور وی در منزل این اقدام صورت نگرفت. 

براساس این گزارش؛ ماموران اداره اطلاعات شوش، برای بازداشت “یوسف بهمنی” واقع در منازل سازمانی هفت تپه، هجوم بردند، اما با توجه به عدم حضور این فعال کارگری در منزل نیروهای امنیتی نتوانستند وی را بازداشت کنند. 

لازم به ذکر است, “یوسف بهمنی”, در تاریخ ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۸, در حالی که در جریان سیزدهمین روز تجمع اعتراضی کارگران این واحد صنعتی و کشاورزی به همراه ۵ تن دیگر از کارگران این واحد صنعتی کشاورزی  به قصد رفتن به مجلس عازم تهران بودند در محل عوارضی خرم آباد توسط ماموران امنیتی بازداشت شده بود.