الناز نوروزی، مدل و بازیگر ایرانی در بالیوود

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، الناز نورزوی مدل و بازیگر ایرانی هست که این روزها در سینمای بالیوود به شهرت رسیده است. برای آشنایی بیشتر با این بازیگر و مدل ایرانی – آلمانی در ادامه با ما همراه باشید.

الناز نوروزی متولد سال ۱۹۹۲ میلادی در تهران هست که از ۸ سالگی به همراه خانواده به آلمان مهاجرت کرده و از سن ۱۵ سالگی در آلمان وارد حرفه مدلینگ شد. او سپس در سال ۲۰۱۲ به هند مهاجرت کرد و در صنعت تبلیغات هند و پاکستان حضور پررنگی داشت و با بازی در فیلم های هندی و پاکستانی به شهرت خیلی زیادی در بالیوود رسیده است. در ادامه با این بازیگر و مدل ایرانی تبار بیشتر آشنا خواهید شد.

بازیگری الناز نوروزی در بالیوود

الناز نوروزی که بیشتر با نام ” ناز نوروزی” مشهور هست، بعد از مهاجرت به هند و حضور در تبلیغات برندهای مختلف در بالیوود شناخته شد و سپس در سال ۲۰۱۸ با بازی در فیلم پاکستانی “مان جائو نا” به معنی “پس باور کن” وارد سینما شد.

الناز نوروزی

او تا سن ۱۹ سالگی به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی برای حضور در فعالیت های مدلینگ سفر کرده اما در نهایت تصمیم گرفت تا در بالیوود به فعالیت خودش ادامه بده. او به زبان های مختلف همچون فارسی، هندی، آلمانی، انگلیسی و فرانسوی مسلط هست.

ناز نوروزی در سال ۲۰۱۰ به بمبئی مهاجرت کرد و در همین شهر نیز ساکن شد و فعالیت خودش رو در تبلیغات تلویزیونی برای برندهای محلی و بین المللی در کنار بازیگران معروف هندی مثل شاهرخ خان شروع کرد. او در مدت زمان خیلی کوتاهی به یک چهره و مدل معروف تبدیل شد تا جایی که عکس او روی جلد بسیاری از مجله های معروف چاپ شد.

عکس الناز نوروزی روی جلد مجله هندی

او سپس با بازی در سریال “بازی های مقدس” که مربوط به شبکه نتفلیکس هند هست، در بالیوود به شهرت رسید. این سریال در بیش از ۱۹۱ کشور و با زیرنویس به ۲۰ زبان مختلف پخش شده است.

الناز نوروزی در کنار شاهرخ خان

الناز نورزوی در فصل اول این سریال در نقش “زویا” حضور داشته و آنونس فصل دوم این سریال هم حاکی از آن هست که او در این فصل نیز حضور دارد! او در این سریال در کنار بازیگران معروف هندی همچون رادیکا آپته، سیف علی خان، نوازودین سیدیکوی و … که همگی جز بهترین بازیگران سینمای هند هستند، نقش آفرینی کرده است.

ناز نوروزی با لباس هندی